Ciemność

Znaczenie snu ciemność

Znaczenie snu ciemność

Kiedy śni Ci się, że siedzisz pośród ciemności, jest to znak, że na jawie znajdujesz się w jakiejś trudnej dla Ciebie sytuacji, w której nie wiesz, jak powinieneś się zachować i bardzo przydałaby Ci się porada kogoś z większym życiowym doświadczeniem niż Twoje.

Jeżeli śnisz, że idziesz w ciemnościach, jest to sygnał, iż podświadomie czujesz się winny z powodu jakiegoś swojego złego uczynku i wyrzuty sumienia nie dają Ci o tym zapomnieć ani na chwilę.

Kiedy śni Ci się, że znajdujesz się pod ziemią w jakimś ciemnym pomieszczeniu, jest to znak, iż na jawie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, iż możesz stać się celem czyjegoś ataku i podświadomie bardzo obawiasz się tego momentu.

Przebywanie w ciemnościach w towarzystwie innych ludzi wskazuje na jakąś aferę polityczną, zaś ustępująca ciemność jest pomyślnym znakiem, zapowiadającym poprawienie się Twojej sytuacji – jeśli jesteś chory, czeka Cię powrót do zdrowia, a jeśli masz problemy finansowe, uda Ci się podreperować swój budżet.

Kiedy śni Ci się, że w ciemnościach widzisz światło, jest to zapowiedź nadchodzącego lepszego okresu w Twoim życiu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ciemność

Opisz swój sen związany z symbolem Ciemność i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen