Cień

Znaczenie snu cień

Znaczenie snu cień

Kiedy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie masz z jakiegoś powodu poczucie winy, być może tylko podświadomie, czy też czegoś się wstydzisz albo obawiasz.

Kiedy śni Ci się Twój własny cień, oznacza to, że już niebawem spotkasz się z kimś, z kim bardzo nie masz ochoty się spotykać i miałeś nadzieję, że uda Ci się tego uniknąć.

Jeśli widzisz cień, jest to symbol Twoich żywionych świadomie lub nieświadomie obaw przed czymś, co być może wcale nie nadejdzie.

Jeżeli we śnie wchodzisz w cień, jest to znak, iż niebawem poważne i niespodziewane kłopoty staną się Twoim udziałem i przez to, że pojawią się w Twoim życiu tak znienacka, raczej nie uda Ci się ich uniknąć.

Kiedy wychodzisz z cienia, jest to zapowiedź zakończenia się Twoich kłopotów, co może nastąpić już niedługo, a także sygnał, byś wykazał się jeszcze odrobiną cierpliwości i nadziei.

Jeśli śni Ci się, że idziesz w cieniu, jest to zapowiedź znacznego poprawienia się Twojej ogólnej sytuacji życiowej.

Stanie  w cieniu oznacza, że na jawie jesteś pod silnym wpływem osób z Twojego otoczenia, co nie jest dla Ciebie dobre.

Teatr cieni jest znakiem ostrzegawczym – zapowiada, że jeśli nie będziesz bardzo uważny, możesz stać się ofiarą czyjegoś podstępu lub dać się zwieść pozorom, co będzie miało dla Ciebie jakieś negatywne skutki.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cień

Opisz swój sen związany z symbolem Cień i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen