cierń sennik

Cierń

Sen o cierniach oznacza zwykle jakieś przeszkody, trudności, obawy, czy uprzedzenia. Zwykle można je łatwo pokonać lub się ich pozbyć. Bądź więc czujny i  szybko reaguj na każdą sytuację.

Sennik cierń

Widzieć cierń

Jeśli widzisz cierń w swoim śnie oznacza to, że przebywasz w złym towarzystwie. Możliwe, że będziesz musiał przejść przez trudną sytuację, po której będziesz chciał się zrelaksować i zapomnieć o problemach. Poznasz ludzi, których uznasz za bardzo interesujących, mogą zostać Twoimi przyjaciółmi.

Sennik jednak ostrzega, że na początku dadzą Ci bezwarunkowe wsparcie i zrozumienie, ale stopniowo będą próbowali nadużywać Twojego zaufania i używać go do swoich celów, więc będziesz chciał od nich uciec.

Ukłuć się cierniem

Sen, że ukłułeś się cierniem, symbolizuje Twoją nową wizję świata. Kiedyś byłeś zbyt szczery i myślałeś, że wszyscy życzą Ci dobrze. Wiele razy z tego powodu czułeś się rozczarowany, bo zdarzały się osoby, które podkładały Ci kłody pod nogi.

Te doświadczenia sprawiły, że obawiasz się każdego, kto chce się do Ciebie zbliżyć. Trudno będzie Ci poznać nowych przyjaciół i zajmie Ci dużo czasu, aby pokazać swoje uczucia w związku. Może nadeszła pora, by znów zacząć ufać ludziom?

znaczenie snu cierń

Ktoś kłuje się cierniem

Jeśli śniłeś, że ktoś ukłuł się cierniem oznacza to, że martwisz się o kogoś, kto jest Ci bardzo drogi. Prawdopodobnie słyszałeś, że któryś z Twoich przyjaciół ma problemy i chciałbyś mu pomóc, ale nie wiesz jak to zrobić. Zdasz sobie jednak sprawę, że najważniejszą rzeczą jest zapewnienie wsparcia.

Cierń w palcu, w ciele

Jeśli śnisz, że cierń utknął w Twoim ciele oznacza to, że Twoje życie miłosne jest w kryzysie. Jeśli jesteś w związku, prawdopodobnie czujesz potrzebę zdystansowania się od swojego partnera.

Pomyśl o przyczynach tego zachowania. Porozmawiaj ze swoim partnerem, a jeśli zależy Ci na tym związku upewnij się, że się nie rozpadnie. Jeśli przez długi czas nie miałeś partnera, ten sen symbolizuje frustrację seksualną. Brakuje Ci intymności.

Sennik sugeruje, że być może powinieneś obniżyć poprzeczkę oczekiwań i pozwolić ludziom zbliżyć się do siebie.

Cierń w ubraniu

Kiedy śnisz, że Twoje ubrania są pokryte cierniami oznacza to, że lekkomyślność wpędzi Cię w duże kłopoty. Przez nieostrożność zyskasz niebezpiecznych wrogów.

Sennik radzi: zachowaj ostrożność podczas komunikowania się z pracodawcami lub konkurentami w branży. Staraj się wyrażać swoje poglądy dyplomatycznie i nie podejmuj decyzji z sentymentu.

Wpaść w ciernie

Jeśli śnisz, że wpadłeś w ciernie oznacza to zazdrość lub zawiść. Jesteś podejrzliwy i denerwuje Cię, gdy Twój partner decyduje się spędzić czas bez Ciebie. Znaczenie snu sugeruje, że potrzebujesz trochę czasu dla siebie.

Sen może też oznaczać, że boisz się stracić pracę na rzecz kolegi. Wydaje Ci się, że osiąga on coraz lepsze wyniki. Będziesz musiał zmienić sposób działania.

Usuwać (wyciągać) cierń

Kiedy śnisz, że próbujesz usunąć cierń oznacza to, że masz sekret, którym chciałbyś się z kimś podzielić. Boisz się jednak reakcji ludzi, ponieważ ewentualne potępienie tych, których kochasz, całkowicie by Cię załamało. Czasami wydaje Ci się, że nie możesz już tego znieść i że musisz podzielić się tym ciężarem z kimś innym. Z pewnością masz osobę, której możesz zaufać.

Jeśli we śnie próbujesz usunąć cierń z palca, dłoni, stopy lub innej części ciała osoby, którą znasz, znaczenie snu ostrzega Cię, abyś przestał ingerować w jej życie. To jest ktoś, na kim bardzo Ci zależy. Dlatego starasz się mu pomóc i nie widzisz, że posunąłeś się za daleko. Pamiętaj, że każdy musi podejmować własne decyzje. Możesz doradzić, ale nie powinieneś nikomu narzucać swojej opinii.

Jeśli próbujesz usunąć cierń nieznanej osobie, możesz spotkać kogoś, kto Ci zaimponuje. Może się w niej zakochasz, a może z nią zaprzyjaźnisz.

Korona cierniowa

Kiedy śnisz, że nosisz koronę cierniową oznacza to, że zdecydujesz się poświęcić dla czyjegoś szczęścia. Jeśli masz dzieci, prawdopodobnie starasz się zapewnić im wszystko, czego potrzebują. Być może będziesz musiał podporządkować szczęście innych ludzi własnemu, aby zatrzymać przy sobie tych, których kochasz. Na dłuższą metę tego typu zachowanie będzie dla Ciebie bardzo szkodliwe. Zrozum, że czasami musisz również zadowolić siebie, a innym pozwolić żyć swoim życiem.

Znaczenie snu: cierń

  • Widzieć cierń – przebywasz w złym towarzystwie
  • Ukłuć się cierniem – dystansujesz się od ludzi
  • Ktoś kłuje się cierniem – martwisz się o kogoś bliskiego
  • Cierń w palcu, w ciele – masz kryzys w związku
  • Cierń w ubraniu – lekkomyślność wpędzi Cię w duże kłopoty
  • Wpaść w ciernie – potrzebujesz trochę czasu dla siebie
  • Usuwać (wyciągać) cierń – chciałbyś z kimś podzielić się sekretem
  • Korona cierniowa – poświęcisz się dla czyjegoś szczęścia
Cierń
Cierń

Sennik mistyczny – cierń

Znaczenie snu cierń
Znaczenie snu cierń

Kiedy we śnie widzisz cierń, jest to niepomyślny zwiastun mający związek z Twoim życiem uczuciowym. Oznacza zazwyczaj, że będziesz bardzo nieszczęśliwy z powodu źle ulokowanych uczuć albo z innego powodu związanego z uczuciem, którym kogoś obdarzyłeś. Twoje zmartwienie może być tak duże, że być może nawet wpędzi Cię w jakieś problemy zdrowotne i niewykluczone, że poważnie zachorujesz.

Jeśli we śnie kaleczysz się cierniem, oznacza to, że będziesz miał powodzenie na gruncie uczuciowym – niewykluczone, że uda Ci się zdobyć względy osoby, na której zdobyciu zależało Ci już od dłuższego czasu.

Jeśli śni Ci się, że kłujesz się cierniem, zapowiada to koniec jakiejś ważnej dla Ciebie znajomości.

Gdy widzisz siebie w cierniowej koronie, zapowiada to problemy, które będą powodem Twych cierpień w sferze psychicznej, jeśli zaś śnisz, że wpadasz w cierniowe krzewy, oznacza to, że popadniesz w jakąś skomplikowaną sytuację, z której niełatwo będzie Ci się wyplątać.

Kiedy śnisz, że jesteś zaplątany w ciernie, jest to zapowiedź trosk i zmartwień, zaś jeśli wyciągasz ciernie, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że nie powinieneś nikogo obmawiać, tym bardziej, jeśli nie masz pewności co do prawdziwości swoich słów.

Oceń sennik

1 sen

  1. aneta sz

Znaczenie snu Cierń

Opisz swój sen związany z symbolem Cierń i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen