Cierń

Znaczenie snu cierń

Znaczenie snu cierń

Kiedy we śnie widzisz cierń, jest to niepomyślny zwiastun mający związek z Twoim życiem uczuciowym. Oznacza zazwyczaj, że będziesz bardzo nieszczęśliwy z powodu źle ulokowanych uczuć albo z innego powodu związanego z uczuciem, którym kogoś obdarzyłeś. Twoje zmartwienie może być tak duże, że być może nawet wpędzi Cię w jakieś problemy zdrowotne i niewykluczone, że poważnie zachorujesz.

Jeśli we śnie kaleczysz się cierniem, oznacza to, że będziesz miał powodzenie na gruncie uczuciowym – niewykluczone, że uda Ci się zdobyć względy osoby, na której zdobyciu zależało Ci już od dłuższego czasu.

Jeśli śni Ci się, że kłujesz się cierniem, zapowiada to koniec jakiejś ważnej dla Ciebie znajomości.

Gdy widzisz siebie w cierniowej koronie, zapowiada to problemy, które będą powodem Twych cierpień w sferze psychicznej, jeśli zaś śnisz, że wpadasz w cierniowe krzewy, oznacza to, że popadniesz w jakąś skomplikowaną sytuację, z której niełatwo będzie Ci się wyplątać.

Kiedy śnisz, że jesteś zaplątany w ciernie, jest to zapowiedź trosk i zmartwień, zaś jeśli wyciągasz ciernie, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że nie powinieneś nikogo obmawiać, tym bardziej, jeśli nie masz pewności co do prawdziwości swoich słów.

Oceń sennik

1 sen

  1. aneta sz

Znaczenie snu Cierń

Opisz swój sen związany z symbolem Cierń

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen