Ciężar

Znaczenie snu ciężar

Znaczenie snu ciężar

Gdy śni Ci się, że podnosisz jakiś ciężar, oznacza to, że masz w sobie wielką wolę walki i jeśli tylko odpowiednio ją wykorzystasz, tak samo jak swój wrodzony potencjał, masz szansę na osiągnięcie każdego celu, który sobie wyznaczysz.

Jeśli śnisz o dźwiganiu ciężaru, zapowiada to pomyślne zakończenie jakiejś sprawy, na zwieńczeniu której zależało Ci już od dłuższego czasu. Niewykluczone, że nastąpi ono znacznie szybciej, niż się spodziewałeś.

Jeśli śni Ci się, że niesiesz przytłaczający Cię ciężar, jest to dla Ciebie sygnał, iż w życiu kierujesz się w nieodpowiednim kierunku bądź też źle zabierasz się do rozwiązania jakiejś sprawy i powinieneś pomyśleć, w jaki inny sposób możesz to załatwić, bo ten obecny do niczego Cię nie doprowadzi.

Gdy śnisz o zrzucaniu ciężaru, jest to zapowiedź, iż niebawem uda Ci się pozbyć na jawie jakiegoś dręczącego Cię od dłuższego czasu problemu. Możliwe zatem, że uda Ci się rozwikłać jakiś problem lub też opuszczą Cię wyrzuty sumienia, przez które nie mogłeś zaznać spokoju.

Jeśli zaś we śnie obserwujesz dźwigających ciężar  tragarzy, jest to zapowiedź, iż niebawem na Twoje barki spadnie odpowiedzialność za wykonanie jakiegoś skomplikowanego zadania albo załatwienie jakiejś niełatwej sprawy. Prawdopodobnie uda Ci się doprowadzić do szczęśliwego końca owo zadanie, ale musisz przygotować się na spory wysiłek.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ciężar

Opisz swój sen związany z symbolem Ciężar i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen