Ciężarówka

Znaczenie snu ciężarówka

Znaczenie snu ciężarówka

Gdy śnisz, że znajdujesz się za kierownicą ciężarówki i kierujesz nią, oznacza to, że uda Ci się osiągnąć w życiu poważny sukces i niewykluczone, że nastąpi to znacznie prędzej, niż się spodziewałeś.

Jeśli tylko siedzisz w ciężarówce, jest to zapowiedź mającego Ci się wkrótce przydarzyć jakiegoś radosnego wydarzenia, które na długo przepełni Cię poczuciem szczęścia i spełnienia.

Jeśli śni Ci się wjeżdżająca na Ciebie ciężarówka, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, byś nie angażował się w konflikt czy spór z kimś lub czymś (na przykład jakąś grupą ludzi) znacznie od Ciebie silniejszym. Jeśli zlekceważysz to ostrzeżenie i zdecydujesz się ponieść to ryzyko, na pewno zostaniesz pokonany, i to z kretesem i może to mieć dla Ciebie bardzo poważne konsekwencje.

Kiedy śni Ci się, że widzisz ciężarówkę, która, zamiast się powiększać kiedy się do Ciebie zbliża, zmniejsza się, jest to dla Ciebie sygnał, iż masz świadomość wielkiej siły swego rywala lub konkurenta, ale Twoje przekonanie nie ma żadnego odniesienia do rzeczywistości, bowiem tak naprawdę znacznie przeceniasz możliwości tego człowieka i jesteś w stanie pokonać go bez większego trudu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ciężarówka

Opisz swój sen związany z symbolem Ciężarówka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen