Cisza

Znaczenie snu cisza

Znaczenie snu cisza

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie jesteś bardzo samotnym człowiekiem i przez to masz świadomość, że nie żyjesz naprawdę, lecz Twoje życie jest jedynie smutną, pozbawioną większego sensu wegetacją. Może to mieć również dobrą wymowę i oznaczać wielką harmonię, spokój i równowagę, jakie udało Ci się osiągnąć w życiu.

Kiedy śnisz o ciszy i symbolowi temu towarzyszy odczuwane przez Ciebie we śnie uczucie błogości, oznacza to, że czeka Cię okres pełen harmonii i wielkiego spokoju i ten okres powinieneś przeznaczyć na próby głębszego wsłuchania się w swoją intuicję, a może nawet na medytacje.

Jeśli zaś w Twoim śnie pojawia się cisza, o której wiesz, że wróży coś niedobrego, zapowiada to również niedobre wydarzenia w Twoim życiu – samotność lub obawę przed nią. Niewykluczone, że z kimś się rozstaniesz albo z jakiegoś powodu będziesz musiał pożegnać się z osobą, której nie chce utracić.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cisza

Opisz swój sen związany z symbolem Cisza i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen