Ćma

Znaczenie snu ćma

Znaczenie snu ćma

Ogółem symbol ten może pełnić rolę ostrzeżenie przed jakimiś konkurującymi z Tobą w jakiejś  dziedzinie rywalami, którzy mogą chcieć Ci w jakiś sposób zaszkodzić. Dla osób pozostających w stałym związku może zwiastować poważną kłótnię, która może nawet zakończyć się rozstaniem, zaś dla pracodawcy – że jego podwładni nie są wobec niego uczciwi.

Jeśli śni Ci się pięknie ubarwiona ćma, oznacza to, że już wkrótce poznasz kogo, kto zafascynuje Cię swoją osobowością.

Ćma w locie oznacza, że Ty i Twoja najbliższa rodzina dostaniecie się niebawem z jakiegoś powodu na ludzkie języki.

Martwa ćma oznacza przygnębienie, jakie najprawdopodobniej odczuwasz na jawie, być może dlatego, że nuży Cię Twoje monotonne, szare życie.

Jeżeli śnisz, że zabijasz owada, może to świadczyć o tym, że żyjesz w otoczeniu, w którym jest bardzo wiele nagromadzonej złości, a może nawet przejawów otwartej agresji.

Jeśli zaś we śnie to Ty jesteś ćmą, jest to dla Ciebie sygnał od Twojej podświadomości, że powinieneś w życiu częściej kierować się głosem serca oraz intuicją, bo możesz na tym wyjść znacznie lepiej niż na słuchaniu głosu rozsądku.

Oceń sennik

1 sen

  1. agga

Znaczenie snu Ćma

Opisz swój sen związany z symbolem Ćma i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen