Cmentarz przykościelny

Znaczenie snu cmentarz przykościelny

Znaczenie snu cmentarz przykościelny

Gdy we śnie widzisz cmentarz znajdujący się obok kościoła, jest to dla Ciebie najprawdopodobniej zwiastun jakiegoś bliżej nieokreślonego szczęścia, jakie już niebawem stanie się Twoim udziałem i być może spowoduje w Twoim życiu sporo zamieszania.

Jeśli śnisz, że przynosisz na cmentarz kwiaty, może to zapowiadać, iż niebawem wróci do Twojego życia osoba, którą darzysz szczerą przyjaźnią, ale od jakiegoś czasu nie mogłeś z jakiegoś powodu się z nią widywać.

Jeśli śnisz, że znajdujesz się na cmentarzu,  jest to zwykle zapowiedź mającej niedługo nastąpić śmierci kogoś z Twojej rodziny albo z grona najbliższych znajomych.

Kiedy śni Ci się, że zostajesz na zamkniętym już cmentarzu, oznacza to, że znajoma Ci osoba, która miała jakieś problemy zdrowotne, już niebawem zupełnie wyzdrowieje.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cmentarz przykościelny

Opisz swój sen związany z symbolem Cmentarz przykościelny i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen