sennik cmentarz

Cmentarz

Sen o cmentarzu może oznaczać spokój, nostalgię, smutek, strach lub lęk, wszystko zależy od kontekstu widzianych zdarzeń.

Wizja senna reprezentuje odrodzenie i powrót do zdrowia psychicznego, Twój duch dochodzi do siebie po jakiejś traumie lub problemie.

Sennik cmentarz

Widzieć groby (cmentarz)

Kiedy śnisz o cmentarzach i grobach Twoja podświadomość pokazuje Ci, że jesteś mocno przywiązany do czegoś z przeszłości i nie jesteś zadowolony z kierunku swojego życia.

Sennik sugeruje, że prześladujesz siebie wciąż myśląc o tym, jak wyglądało do tej pory Twoje życie i jak wszystko zmieniło się na gorsze. Zamiast narzekać zacznij zmieniać i przekształcać rzeczy na lepsze. Jeśli obecnie nie jesteś dumny z tego kim jesteś, czym się zajmujesz, zacznij walczyć o siebie i postępuj inaczej.

Sennik podpowiada, że jeśli śnisz o cmentarzu, to być może na jawie łamiesz stare nawyki i zachowania, które powodują, że czujesz się źle.

Sen może również symbolizować smutek i żal. Bądź cierpliwy i staw czoła przeszkodom.

Zwróć uwagę na swoje uczucia i zamknij sprawy z przeszłości. Pamiętaj, że masz moc wyboru, więc dobrze się zastanów i podejmuj trafne i przemyślane decyzje.

znaczenie snu cmentarz

Być na cmentarzu

Sen o tym, że jesteś na cmentarzu symbolizuje przemianę i nowy cykl życia. Ważne jest, aby zwracać uwagę na uczucia, które miałeś podczas snu.

Jeśli opuszczasz cmentarz oznacza to, że jakiś cykl Twojego życia dobiega końca. Skorzystaj z okazji, aby pogrzebać swoje problemy i uwolnić się od nich na zawsze, by w pełni cieszyć się kolejnym etapem życia.

Grób (pomnik) na cmentarzu

Sen o nagrobkach jest zwiastunem pozytywnych zmian w Twoim życiu. Porzuciłeś i oderwałeś się od tego co Ci szkodziło, co Cię ograniczało, a teraz jesteś gotowy, aby przeżyć chwile szczęścia.

Cmentarz przykościelny (kaplica na cmentarzu)

Możesz czuć się smutny, zagubiony i pozbawiony motywacji ale bądź pewien, że pośród trudności odnajdziesz spokój. Nie trać pewności siebie.

Sennik sugeruje, że rysuje się przed Tobą pomyślna przyszłość.

cmentarz kaplica

Stary cmentarz

Bądź bardzo ostrożny, ponieważ w pobliżu Ciebie może znajdować się jakieś niedostrzegalne niebezpieczeństwo. Jeśli ostatnio straciłeś kogoś kogo kochałeś, sen może oznaczać tęsknotę za nim.

Zarośnięty cmentarz

Znaczenie snu jest takie, że pogrzebałeś swoją niechcianą przeszłość. Jednak interpretacja snu zależy od kontekstu. Jeśli czułeś się szczęśliwy może to oznaczać, że pokonujesz problemy lub traumatyczną sytuację. Jeśli byłeś smutny, być może nie akceptujesz zmian w swoim życiu. A jeśli byłeś zdesperowany, może masz jakiś sekret, który starasz się ukryć przed innymi.

Zniszczony lub opuszczony cmentarz

Brudny, stary, opuszczony lub zniszczony cmentarz widziany we śnie to sygnał, abyś zwracał większą uwagę na każdy swój dzień, nie tracił ani chwili i reagował na wszystko, co cię niepokoi.

Ten sen może również reprezentować Twoją nostalgię za kimś, kto odszedł. Jeśli Twoje serce cierpi, znajdź pocieszenie w rozmowie, medytacji, modlitwie.

Rozkopany cmentarz

Sen może mieć różne znaczenia. Jeśli śniłeś, że zobaczyłeś dziurę, musisz być przygotowany na możliwe nieporozumienia miłosne lub koniec związku. Jeśli we śnie wykopałeś dziurę, jest to ostrzeżenie, abyś zwracał większą uwagę na swoje zdrowie.

Upadek lub wejście do dziury oznacza, że musisz więcej odpoczywać i zająć się tym co lubisz robić w czasie wolnym, koniecznie musisz się zrelaksować.

Jeśli widziałeś innych ludzi, którzy podobnie jak Ty wpadali do wykopanych dziur oznacza to, że masz wrogów, ale jesteś od nich duchowo potężniejszy. Jeśli dojdzie do konfliktu, odniesiesz zwycięstwo.

Zadbany i piękny cmentarz

Taki sen dobrze wróży. To pozytywny znak, że przejdziesz teraz fazę pomyślności, pełną szczęścia, odniesiesz też zasłużony sukces. Jest duże prawdopodobieństwo, że Twoje życie zmieni się na lepsze.

Sen może oznaczać także harmonię i piękno w Twoim życiu.

Cmentarz w słońcu (w dzień)

Cmentarz za dnia, w świetle słońca i spokoju wskazuje, że masz Anioła Stróża, który się Tobą opiekuje. Jesteś szczęściarzem, ale to nie znaczy, że możesz być osobą, która nie bierze pod uwagę ryzyka i działa bezmyślnie. Są rzeczy, od których ten Anioł nie może Cię uratować.

cmentarz w słońcu w dzień

Cmentarz w nocy

Sen ujawnia Twoje obawy. Jest to ostrzeżenie, ponieważ coś lub ktoś może wpłynąć na pogorszenie Twojego dobrobytu i szczęścia.

Jednak ten sen można również interpretować jako ewolucję i równowagę duchową. Zwłaszcza jeśli wychodzisz z cmentarza oznacza to, że nadszedł czas na odnowę i pokój. Porzuć wszystkie swoje lęki i idź dalej.

Cmentarz w deszczu

Będziesz potrzebował siły, aby stawić czoła przeciwnościom. Szukaj pomocy, pocieszenia i wsparcia u bliskiej rodziny i przyjaciół.

Pogrzeb na cmentarzu

Sen o pogrzebie może oznaczać żałobę, ale także wskazuje na możliwość wewnętrznego konfliktu i odnowy. Pamiętaj, że zmiany są częścią życia. Sennik radzi, aby nie przywiązywać się do przeszłości. Wszystko będzie dobrze.

Trumna na cmentarzu

Trumna jest symbolem przemiany i odrodzenia. Wyciągniesz nowe wnioski, a to wpłynie na Twoje relacje ze znajomymi, w pracy, w rodzinie. Dobrze zastanów się nad tym, gdzie jesteś i dokąd zamierzasz dojść. Bardziej doceń osoby, które są po Twojej stronie, zwłaszcza przyjaciół.

Otwarte groby na cmentarzu

Taki sen oznacza, że pewne rzeczy należy wyeliminować ze swojego życia. Twoja podświadomość prosi Cię, abyś dojrzał lub zmodyfikował coś w swojej osobowości.

Musisz mieć otwarty umysł i akceptować możliwe zmiany. Konieczne jest zastanowienie się i przeanalizowanie, w jaki sposób możesz się rozwijać lub stać się lepszą osobą. Podejmij walkę z negatywnymi cechami i przyzwyczajeniami.

Zombie

Śnienie o ludziach lub innych istotach wychodzących z grobów oznacza, że musisz ocenić, czy ostatnio opuściłeś kogoś lub coś ważnego. Konieczne może być ponowne rozważenie starych pomysłów, przekonań lub nawyków.

Zastanów się nad swoim życiem. Nie bój się powiedzieć „Myliłem się”, ponieważ może to również oznaczać poprawę Twojego życia. Zostaw uprzedzenia za sobą. Twoje szczęście zależy tylko od Ciebie.

Modlitwa na cmentarzu

Taki sen oznacza, że w codziennym życiu na jawie odczuwasz skutki stresu. Musisz się zatrzymać i zadbać o siebie. W przeciwnym razie stres zniszczy Twoje zdrowie. Zdrowe nawyki zachowaj na każdy dzień.

modlitwa na cmentarzu

Zapalić znicze na cmentarzu

Sen może sugerować, że zbyt często powracasz do przeszłości. Wspomnienia są ważne, ale nie mogą przysłaniać teraźniejszości. Uporządkuj sprawy z przeszłości, pogódź się z pewnymi zdarzeniami, których już nie jesteś w stanie zmienić i idź do przodu.

Sprzątać cmentarz

Jeśli we śnie sprzątasz cmentarz, znaczenie snu może sugerować, że chcesz uporządkować swoje sprawy. Musisz zatem pogodzić się z przeszłością i wprowadzić twarde zasady do swojego życia. Uporządkuj życie i zadbaj, by więcej nie wkradł się do niego chaos i bałagan.

Dużo ludzi na cmentarzu

Jeśli we śnie widzisz dużo ludzi na cmentarzu oznacza to, że możesz liczyć na swoich przyjaciół. Masz w nich wsparcie, tylko nie zawsze masz odwagę ich poprosić o pomoc. Sen symbolizuje też, że nie jesteś sam na swojej drodze życia i ze swoimi problemami, to wizualizacja, jak dużo ludzi zmaga się z podobnymi emocjami co Ty.

Dziecko na cmentarzu

Jeśli śniłeś o dzieciach zbierających kwiaty lub bawiących się motylkami między nagrobkami to znak, że prowadzisz zdrowy tryb życia lub że nastąpią w Twoim życiu pozytywne zmiany.

Pożar na cmentarzu

Sen może oznaczać, że nadszedł czas rozliczeń z przeszłością. Trzeba z nią zdecydowanie zerwać. Być może powinieneś wynieść z niej jakąś naukę, wnioski, które staną się początkiem czegoś nowego.

Sen sugeruje też, że możesz się odrodzić po trudnych chwilach, podnieść po niepowodzeniach.

Znaczenie snu cmentarz

 • Widzieć groby (cmentarz) – zacznij zmiany w swoim życiu
 • Być na cmentarzu – czas na przemianę i nowy etap życia
 • Grób (pomnik) na cmentarzu – nadchodzą pozytywne zmiany
 • Cmentarz przykościelny (kaplica na cmentarzu) – nie trać pewności siebie
 • Stary cmentarz – bądź ostrożny
 • Zarośnięty cmentarz – pokonujesz problemy
 • Zniszczony lub opuszczony cmentarz – nie marnuj czasu i dbaj o siebie
 • Rozkopany cmentarz – uważaj na nieporozumienia i zdrowie
 • Zadbany i piękny cmentarz – Twoje życie zmieni się na lepsze
 • Cmentarz w słońcu (w dzień) – masz Anioła Stróża, który się Tobą opiekuje
 • Cmentarz w nocy – pozbądź się lęków i obaw
 • Cmentarz w deszczu – możesz liczyć na rodzinę i przyjaciół
 • Pogrzeb na cmentarzu – nie przywiązuj się do przeszłości
 • Trumna na cmentarzu – doceniaj przyjaciół
 • Otwarte groby na cmentarzu – rozwijaj się, walcz z niedoskonałościami i złymi nawykami
 • Zombie – ponowne rozważ stare pomysły
 • Modlitwa na cmentarzu – zadbaj o siebie
 • Zapalić znicze na cmentarzu – zbyt często powracasz do przeszłości
 • Sprzątać cmentarz – uporządkuj swoje życie
 • Dużo ludzi na cmentarzu – możesz liczyć na swoich przyjaciół
 • Dziecko na cmentarzu – w Twoim życiu czas na pozytywne zmiany
 • Pożar na cmentarzu – nadszedł czas rozliczeń z przeszłością

Znaczenie snu cmentarz
Znaczenie snu cmentarz

Sennik mistyczny – znaczenie snu cmentarz

 • Jeśli we śnie widzisz cmentarz, może to oznaczać, że już wkrótce na jawie utracisz kogoś, kogo darzysz wielką miłością i jego strata będzie dla Ciebie ogromnie bolesnym przeżyciem. Symbol ten oznacza zazwyczaj śmierć, ale może również zapowiadać utratę kogoś w innym sensie.
 • Jeśli śni Ci się cmentarz nocą, jest to dla Ciebie znak od Twojej podświadomości, że powinieneś wreszcie odciąć się od wspomnień, którymi żyjesz i zacząć skupiać się na teraźniejszości, bowiem to, że Twoja przeszłość była znacznie lepsza niż teraźniejszość nie oznacza, że przyszłość również nie może taka być.
 • Estetyczny, dobrze utrzymany cmentarz jest zapowiedzią jakiś wiadomości, które otrzymasz od swych znajomych i które wprawią Cię w wielkie zdumienie.
 • Zaniedbany cmentarz jest niepomyślnym znakiem, bowiem zapowiada, że czeka Cię okres smutku spowodowanego poczuciem samotności i odrzucenia ze strony innych.
 • Cmentarz wojskowy ma zazwyczaj związek z polityką i może odzwierciedlać Twoje żywione na jawie obawy co do sytuacji politycznej Twojego kraju.
 • Jeśli śni Ci się, że przychodzisz na cmentarz z kwiatami, oznacza to, że czeka Cię śmierć kogoś z bliższych lub dalszych krewnych.
 • Gdy śnisz o sprzątaniu grobów, zapowiada to nowy etap w Twoim życiu lub wskazuje na konieczność uporania się z dawnymi sprawami i statecznego zamknięcia starego rozdziału życia.
 • Kiedy śnisz, że błądzisz po cmentarzu, jest to znak, iż na jawie czujesz się zagubiony w swojej sytuacji, a także mocno osamotniony i powinieneś zastanowić się nad tym, czy nie byłoby dobrze, gdybyś spróbował pogodzić się z kimś, z kim od jakiegoś czasu pozostajesz w konflikcie.
 • Motyw przechodzenia przez cmentarz oznacza, że jest w Twoim życiu jakaś niezałatwiona sprawa i by ją załatwić, musiałbyś dość mocno cofnąć się w przeszłość. Może to także oznaczać, iż tylko wydaje Ci się, że jesteś coś komuś winien i w żaden sposób nie potrafisz sobie poradzić z tym przeświadczeniem, chociaż sprawa ta już nie wymaga Twojego zaangażowania, może z powodu śmierci lub wyjazdu zainteresowanej osoby.
 • Jeśli śnisz, że widzisz znajdujące się na cmentarzu duchy, trupy lub zombie, jest to odzwierciedlenie Twoich żywionych na jawie jakichś lęków i obaw, a także znak od Twojej podświadomości, iż zbyt mocno bierzesz sobie każdy problem do serca i nie powinieneś się wszystkim tak bardzo przejmować.
Cmentarz
Cmentarz
5/5 - (1)

10 komentarzy

 1. Maria
  • sennik-com-pl
 2. Beata
 3. Mirosława
 4. pola
 5. Asia
 6. n
 7. Ania 55
 8. Dorota

Znaczenie snu Cmentarz

Opisz swój sen związany z symbolem Cmentarz i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen