Coca-cola

Znaczenie snu coca cola

Znaczenie snu coca cola

Kiedy śni Ci się jakaś kobieta, która pije coca-colę, jest to zdecydowanie niepomyślny znak, oznacza bowiem, że w najbliższym czasie Ciebie albo kogoś z Twojego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół, mogą czekać jakieś bliżej nieokreślone problemy zdrowotne. Ponieważ nie wiadomo dokładnie,  z czym mogą być one związane ani kogo będą dotyczyć, wszystkie osoby, do których może odnosić się ta przepowiednia, powinny od tego czasu zachować daleko idąca ostrożność i starać się jak najlepiej dbać o swój organizm.

Nie wiadomo również, czy – jeśli już problemów tych w żaden sposób nie uda się uniknąć – będzie to bardzo poważne, ale ponieważ nigdy nie warto igrać ze zdrowiem, powinieneś wziąć sobie to ostrzeżenie mocno do serca i podzielić się nim z wszystkimi, których owa przepowiednia może dotyczyć.

Oceń sennik

1 sen

  1. Renata

Znaczenie snu Coca-cola

Opisz swój sen związany z symbolem Coca-cola i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen