Confetti

Znaczenie snu confetti

Znaczenie snu confetti

Jeśli śni Ci się konfetti, które zasłania Ci bawiących się ludzi, może to być dla Ciebie sygnał, iż zbyt ważne są dla Ciebie w życiu różnego rodzaju rozrywki. Zamiast oddawać się im tak często i stale o nich myśleć, powinieneś raczej skupić się na ważniejszych i bardziej wymagających Twojej uwagi sprawach, zwłaszcza na pracy i utrzymywaniu kontaktów z ludźmi, na których mocno Ci zależy.

Oczywiście symbol ten nie oznacza bynajmniej, byś całkowicie zrezygnował z rozrywek i spotkań ze znajomymi i zaczął prowadzić pustelniczy tryb życia. Jest to raczej zachęta do tego, byś postarał się określić, które sprawy w życiu są dla Ciebie najważniejsze, które mniej ważne, a które całkowicie możesz sobie darować, bardzo możliwe bowiem, że teraz, kiedy wizja wesołej zabawy przysłania Ci cały świat, nie dostrzegasz tego, że zaniedbujesz swoją rodzinę czy na przykład obowiązki zawodowe.

Na pewno niedługo zdasz sobie z tego sprawę, ale wówczas może Ci być bardzo trudno naprawić skutki swego nierozważnego zachowania lub nawet może to być w ogóle niemożliwe, dlatego powinieneś pomyśleć o tym teraz, kiedy jeszcze wszystko jest do zrobienia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Confetti

Opisz swój sen związany z symbolem Confetti i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen