Cudzołóstwo

Znaczenie snu cudzołóstwo

Znaczenie snu cudzołóstwo

Ogółem symbol ten oznacza, że nadchodzi niepomyślny okres w Twoim życiu, podczas którego najprawdopodobniej spotka Cię wiele niepowodzeń i będziesz musiał poradzić sobie z nawałem obowiązków i problemów.

Jeśli śni Ci się, że dokonujesz cudzołóstwa, jest to dla Ciebie pomyślny znak, bowiem zapowiada, że uda Ci się odnieść spektakularne zwycięstwo nad kimś, z kim od dłuższego czasu toczyłeś jakiś bój lub rywalizowałeś w ważnej dla was obu sprawie.

Gdy we śnie namawiasz kogoś do popełnienia cudzołóstwa, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż na jawie darzysz zaufaniem osobę, która pod żadnym pozorem na to nie zasługuje i już niedługo się o tym dowiesz, bowiem będzie za Twymi plecami działała na Twoją szkodę i niebawem wyjdzie to na jaw.

Jeżeli zaś we śnie udaje Ci się powstrzymać od popełnienia cudzołóstwa, jest to dla Ciebie zapowiedź tego, iż czeka Cię dobra passa i wszystkie Twoje zamierzenia będą się realizować niemalże same, przy jedynie minimum Twojego wysiłku. Jeśli zatem jest jeszcze jakiś projekt, z wcieleniem w życie którego się nosisz, będzie to najlepszy czas na to, by się tego podjąć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cudzołóstwo

Opisz swój sen związany z symbolem Cudzołóstwo i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen