Cudzoziemiec

Znaczenie snu cudzoziemiec

Znaczenie snu cudzoziemiec

Symbol ten ma wiele różnych znaczeń, dlatego jego objaśnienie powinieneś odnieść do swojej  indywidualnej sytuacji życiowej, w jakiej obecnie się znajdujesz. Może on na przykład oznaczać, że najbliższe parę dni, a może nawet tygodni, będą dla Ciebie bardzo dobrą passą jeśli chodzi o Twoje życie zawodowe. Może mieć również szansę na poznanie człowieka, który w jakiś sposób może dopomóc Ci w osiągnięciu znaczącego sukcesu.

We śnie kobiety cudzoziemiec może zwiastować nieoczekiwany romans, zaś we śnie mężczyzny – że będzie miał do czynienia z kimś, kto wprowadzi w jego życie spore zamieszanie i nie będzie to na pewno dobry zamęt.

eśli śni Ci się, że jesteś cudzoziemcem, może to oznaczać, że wkrótce poznasz nową osobę, z którą szybko nawiążesz nić porozumienia, a potem przyjaźń.

Gdy we śnie rozmawiasz z cudzoziemcem, jest to bardzo pomyślny znak, mający odniesienie do Twych najbliższych – członków rodziny lub przyjaciół. Oznacza on bowiem, że będą oni cieszyć się doskonałym zdrowiem, zaś jeśli wśród tych osób znajduje się człowiek mający jakieś problemy zdrowotne, najprawdopodobniej całkowicie wróci do zdrowia.

Kłótnia z cudzoziemcem w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie jakieś bliżej nieokreślone rozczarowanie, którego niestety już niebawem doznasz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cudzoziemiec

Opisz swój sen związany z symbolem Cudzoziemiec i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen