Cugle

Znaczenie snu cugle

Znaczenie snu cugle

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, bardzo ważne jest, jaki kontekst sytuacyjny mu towarzyszy, bowiem od tego zależy, czy ma on pozytywną, czy negatywną wymowę.

Jeśli zatem śni Ci się, że po prostu widzisz cugle, jest to bardzo pomyślny znak, gdyż oznacza, że uda Ci się zrealizować swoje najważniejsze zamierzenie i osiągnąć upragniony cel. Nie wiadomo wprawdzie, czy będzie to dla Ciebie łatwe, czy zdecydowanie trudne, ale skoro masz pewność, że osiągniesz cel, Twoje wysiłki z pewnością zostaną wynagrodzone przez wielką satysfakcję, jaką niewątpliwie poczujesz.

Jeśli zaś we śnie trzymasz cugle i kierujesz za ich pomocą jakimś zwierzęciem, jest to znak niepomyślny, oznaczający, że jakaś ważna dla Ciebie sprawa nie zostanie przez Ciebie załatwiona tak, jak sobie tego życzyłeś.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cugle

Opisz swój sen związany z symbolem Cugle i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen