sennik cukier

Cukier

Ogółem sen ten może oznaczać, że czekają Cię jakieś przyjemne wydarzenia, a niewykluczone również, że otrzymasz jakąś nagrodę lub zostaniesz w jakiś sposób wyróżniony.

Może to również oznaczać, że masz świadomość tego, iż nie korzystasz z życia w pełni i chciałbyś to zmienić i nauczyć się brać z niego wszystko, co najlepsze.

Sennik cukier

Jeść cukier

Jeśli we śnie widzisz albo jesz cukier, oznacza to, że uda Ci się wywiązać z jakiegoś trudnego albo niemiłego dla Ciebie zadania dzięki pomocy i zaangażowaniu kogoś z zewnątrz.

Znaczenie snu cukier
Znaczenie snu cukier

Rozsypać cukier

Jeśli śnisz, że rozsypujesz cukier, jest to dla Ciebie sygnał, iż jesteś zbyt mocno przywiązany do utartych schematów postępowania i powinieneś czasami wykazywać się większą zdolnością improwizacji.

Kupować, sprzedawać cukier

Gdy we śnie kupujesz albo sprzedajesz cukier, zapowiada to dla Ciebie sukces, którego możesz spodziewać się w każdej dziedzinie życia lub ogólne powodzenie, które jednak najprawdopodobniej nie potrwa bardzo długo.

Pakować cukier

Kiedy pakujesz cukier, jest to znak, iż Twoja obecna działalność przyniesie Ci bardzo wielkie korzyści, których zupełnie się nie spodziewałeś, ale oczywiście będzie to dla Ciebie bardzo przyjemna niespodzianka.

Cukier
Cukier
Oceń sennik

3 komentarze

  1. Daga
  2. Daga
    • Be Free

Znaczenie snu Cukier

Opisz swój sen związany z symbolem Cukier i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen