Cukierek

Znaczenie snu cukierek

Znaczenie snu cukierek

Ogółem symbol ten zapowiada wielkie powodzenie na gruncie uczuciowym, a jeśli jesteś zakochany, to szczęście w związku z partnerem.

Jeśli śnisz o bombonierce, jest to zwiastun czekających się sukcesów w związku z dziedziną, w której działasz zawodowo.

Jeśli śnisz, że jesz cukierki, oznacza to pozytywne wydarzenia w Twoim życiu, a więc możliwe, że czeka Cię wiele beztroskiej zabawy, bliżej nieokreślone przyjemności czy nawet przyjemne flirty i miłostki.

Kiedy jesz niesmaczne cukierki, jest to zapowiedź przejściowych i zupełnie niegroźnych problemów zdrowotnych, na jakie może zbyć narażony w najbliższym czasie.

Gdy śni Ci się, że dostajesz od kogoś cukierki, jest to bardzo pomyślny znak, bowiem zapowiada ogólne powodzenie we wszystkich możliwych dziedzinach Twojego życia, jeśli zaś śnisz o robieniu cukierków, jest to znak, że dzięki Twojej sumienności i poczuciu odpowiedzialności uda Ci się osiągnąć wszystkie swoje najważniejsze cele i prawdopodobnie nie będziesz musiał w to wkładać szczególnie dużego wysiłku.

Oceń sennik

1 sen

  1. bea

Znaczenie snu Cukierek

Opisz swój sen związany z symbolem Cukierek i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen