sennik cyganie

Cyganie

Kiedy Cyganie pojawiają się we śnie, może to być oznaką zmian, jakie nadchodzą, spotkanie z Cyganem może również wskazywać na bogactwo i dobrobyt.

Sny o Cyganach oznaczają, że masz bardzo silny instynkt. Sen może być też sygnałem, że czujesz się wolny lub potrzebujesz wolności, albo tego, że próbujesz przewidzieć przyszłe fakty. Sen o Cyganach może też wskazywać, że jesteś osobą, która z łatwością zmienia zdanie.

Sennik Cyganie

Cyganie w domu

Jeśli w Twoim śnie pojawili się Cyganie w domu, jest to dla Ciebie dobry znak. Otrzymasz dobrą propozycję lub ofertę. Przyjmij ją, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje Ci się niepotrzebna. Nie odrzucaj także pomocy innych. Możesz też spotkać osobę, która spowoduje, że inaczej spojrzysz na świat.

Sen może oznaczać również niezapowiedzianych gości.

Obóz cygański (tabor)

Sen, w którym widzisz obóz Cyganów to dobry omen, bo sygnalizuje, że dostaniesz awans w pracy lub zostaniesz zaproszony do pracy w innej firmie. Sen jest symbolem wolności, niezależności. Może marzysz o uwolnieniu się z jakiejś sytuacji, związku, który Cię ogranicza? Tęsknisz za swobodą i wolnością?

Sen oznacza, że otrzymasz bardzo ważną ofertę. Staraj się podejmować decyzje, które nie dotyczą tylko strony finansowej. Znaczenie snu może być ostrzeżeniem, że powinieneś zwrócić większą uwagę na serce niż na rozum.
Jeśli w obozie widziałeś romskie kobiety, a w życiu na jawie masz wziąć ślub, nadchodzący okres jest dla Ciebie bardzo pozytywny.

Spotkałeś Cyganów

Sennik sugeruje, że trzeba zrobić plany na przyszłość i wyznaczyć sobie cele. Konieczne jest określenie, na jakich obszarach trzeba się skoncentrować, zarówno psychicznie, jak i duchowo.

Muzyka cygańska

Oznacza, że martwisz się czymś, czym nie powinieneś się martwić. Zastanów się czy warto poświęcać swój czas i nerwy na coś, na co nie masz wpływu. Zamiast zamartwiania się spraw sobie chwilę przyjemności i odpocznij. 

znaczenie snu cyganie

Rozmawiać z Cyganem

Rozmowa z Cyganem we śnie jest oznaką wielkiego szczęścia. Ten sen może oznaczać, że jest coś, co trzeba odkryć, a może pragniesz poznać swoją przyszłość. Sennik radzi ostrożność w sprawach materialnych.

Handlować z Cyganem

Jeśli kupiłeś coś od Cyganów we śnie, ciesz się korzystnym momentem w życiu, nawiązuj nowe znajomości lub rozpocznij nowy związek. Sen może też oznaczać, że czujesz się oszukany. Być może poczułeś się skrzywdzony przez kogoś, a może przez los? Uważaj na prowadzone w tym czasie interesy.

Czytanie cygańskich listów

Niezwykle ważne jest, aby zadać sobie pytanie, co próbujesz dowiedzieć się o przyszłości. Sen o cygańskich listach reprezentuje to nieświadome pragnienie. Może to również oznaczać szukanie porady, gdy masz do czynienia z trudną sytuacją w życiu na jawie. Sen może oznaczać również tendencję do mistycyzmu, aby rozwiązać jakiś problem.

Cygańska kobieta

Widzenie we śnie Cyganki oznacza przyjście miłości, jednak może to być uczucie nieodwzajemnione lub romantyczne, naznaczone wielkimi emocjami, ale też niespełnieniem.

Jeśli śniłeś o młodej Cygance oznacza to, że możesz wpaść w szpony namiętności. Zauroczenie może doprowadzić Cię do zguby.

Tańczący Cyganie

Sen oznacza ożywienie uśpionych uczuć. Może także sugerować, że Twoje zachowanie jest uciążliwe dla innych. Zastanów się, czy nie jesteś zbyt hałaśliwy lub zaborczy wobec swoich bliskich.

Taki sen oznacza także nowe przygody. Jeśli jesteś otwarty na świat i nowe znajomości, masz przed sobą bardzo atrakcyjny okres.

Okradziona przez Cygana (kradzież)

Sen może oznaczać, że obawiasz się utraty czegoś ważnego lub cennego. Inne znaczenie snu może być zinterpretowane przez symbol przedmiotu, który został skradziony, np. obrączka ślubna – oznaczać będzie zerwanie relacji, rozwód.

Złodzieje Cyganie

Sen o złodzieju Cyganie najczęściej oznacza ognisty romans. Inne znaczenie snu może sugerować stratę, niekoniecznie materialną. Bez względu na wydarzenia i sytuacje, jakie zdarzą się w Twoim życiu, zmiany będą bardzo dotkliwe i istotne w Twoim życiu.

Kłótnia z Cyganem

Możliwe, że stracisz pieniądze. Nie kombinuj, nie spekuluj, ostrożnie wydawaj pieniądze. Uważaj na cenne rzeczy, które posiadasz.

Sen może dotyczyć także Twojej sytuacji domowej lub zawodowej, chęci uwolnienia się z jakiejś sytuacji.

sen o cyganach

Porwanie przez Cyganów

Sen zapowiada szybki ślub, cała sytuacja pojawi się nagle i będzie organizowana spontaniczne. Młoda osoba może wziąć ślub w pośpiechu, starsza – wydać swoją córkę.

Sennik przestrzega jednak, że szybko zawarty związek może nie okazać się udany.

Znaczenie snu Cyganie

 • Cyganie w domu – otrzymasz dobrą propozycję lub ofertę
 • Obóz cygański (tabor) – dostaniesz awans w pracy
 • Spotkałeś Cyganów – zrób plany na przyszłość i wyznacz sobie cele
 • Rozmawiać z Cyganem – nadchodzi szczęśliwy okres w Twoim życiu
 • Handlować z Cyganem – uważaj, by ktoś Cię nie oszukał
 • Czytanie cygańskich listów – szukasz informacji o swojej przyszłości
 • Cygańska kobieta – wielkie uczucie może spaść na Ciebie jak grom z jasnego nieba
 • Tańczący Cyganie – przed Tobą przygody i atrakcje
 • Okradziona przez Cygana (kradzież) – obawiasz się utraty czegoś ważnego lub cennego
 • Złodzieje Cyganie – nadchodzą istotne zmiany
 • Kłótnia z Cyganem – uważaj na cenne rzeczy
 • Porwanie przez Cyganów – może pojawić się szybki ślub w Twojej rodzinie

Znaczenie snu cygan, cyganka
Znaczenie snu cygan, cyganka

Sennik mistyczny – Cyganie

Jeśli śni Ci się Cygan lub Cyganka, jest to dla Ciebie ostrzeżenie dotyczące głównie Twojego życia zawodowego i spraw materialnych. Powinieneś zachować w najbliższym czasie szczególną ostrożność przy podejmowaniu wszelkich ważniejszych decyzji. Może to również być przestroga, byś nie ufał zanadto jakiemuś człowiekowi, z którymi miło spędzasz czas, bo nie jesteś w stu procentach pewien, że jest z Tobą do końca uczciwy.

 • Jeśli we śnie przyjaźnisz się z Cyganem, jest to zapowiedź, iż w najbliższym czasie poznasz człowieka, z którym zadzierzgniesz węzeł przyjaźni i przekonasz się, że jest to zupełnie wyjątkowa relacja oraz będziesz mógł w każdej sytuacji na niego liczyć. Możliwe również, że nie będzie to nowo poznany człowiek, ale w znanym od jakiegoś czasu odkryjesz serdecznego przyjaciela.
 • Jeśli widzisz wróżącego Cygana lub Cygankę, jest to niepomyślny znak, zapowiadający, że nie uda Ci się zrealizować jakichś swoich ambicji lub planów.
 • Jeśli płacisz za wróżbę, jest to oznaka, że na jawie pozwolisz się komuś zmanipulować i kompletnie nie będziesz tego świadom. Jeśli zaś Cygan wróży Ci bezpłatnie, jego wróżba prawdopodobnie jest prorocza i to, co mówi we śnie, spełni się na jawie.
 • Spotkanie z Cyganami jest sygnałem, że powinieneś bardzo dokładnie przemyśleć jakąś propozycję, którą ktoś zrobił Ci na jawie.
 • Jeśli we śnie prowadzisz interesy z Cyganem, jest to zapowiedź, że padniesz ofiarą oszustwa w związku z finansami.
 • Kiedy śni Ci się, że kocha Cię Cygan, jest to znak, że uda Ci się znaleźć prawdziwą miłość na całe życie, jeśli zaś śnisz o romansie z Cyganem lub Cyganką, zapowiada to niepowodzenie na gruncie uczuciowym. Może to zatem oznaczać, że przeżyjesz nieodwzajemnioną miłość i na dłuższy czas zepsuje to Twój nastrój, a jeśli pozostajesz w związku małżeńskim, zapowiada to jakieś niedobre dla was obojga wydarzenie.
 • Jeśli we śnie słyszysz muzykę cygańską, jest to zapowiedź jakiegoś bardzo romantycznego wydarzenia w Twoim życiu.
Cyganie
Cyganie
Oceń sennik

4 komentarze

 1. Renata
 2. Izabela

Znaczenie snu Cyganie

Opisz swój sen związany z symbolem Cyganie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen