Cykoria

Znaczenie snu cykoria

Znaczenie snu cykoria

Ogółem symbol ten jest niepomyślnym znakiem i może wskazywać na to, że otaczają Cię nieuczciwi wobec Ciebie ludzie, których uważasz za przyjaciół lub przynajmniej osoby nastawione do Ciebie w pełni życzliwie.

Mimo iż bardzo starają się za takie uchodzić, nie powinieneś dać się na to nabrać. Nie możesz zwłaszcza powierzać im swoich tajemnic ani ujawniać przed nimi swych najważniejszych planów, ponieważ, kiedy nadejdzie dla nich odpowiedni moment, nie zawahają się wystąpić przeciwko Tobie i w tym celu wykorzystają całą wiedzę na Twój temat, jaką sam im przekazałeś.

Jeśli śnisz, że jesz cykorię, zapowiada to mające niebawem nadejść jakieś nieprzyjemne wydarzenie, które najprawdopodobniej będzie skutkiem fałszu, ale niekoniecznie u innych osób, możliwe bowiem, że Ty sam będziesz postępował fałszywie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cykoria

Opisz swój sen związany z symbolem Cykoria i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen