Czapka

Znaczenie snu czapka

Znaczenie snu czapka

Kiedy śnisz, że kupujesz czapkę, oznacza to, że na jawie jesteś komuś coś winny i osoba ta już niebawem zgłosi się do Ciebie po odzyskanie swojej należności i powinieneś być na to w pełni przygotowany.

Gdy śnisz, że wkładasz czapkę na głowę, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż na jawie w jakiejś sprawie bądź ogółem postępujesz nierozsądnie i bardzo możliwe, że niedługo poniesiesz tego przykre skutki.

Noszenie czapki zapowiada jakieś bliżej niezidentyfikowane kłopoty, dlatego powinieneś zachować wzmożoną ostrożność we wszystkich dziedzinach swojego życia, zaś zdejmowanie oznacza odkrycie jakiejś tajemnicy, ale nie wiadomo, czy to Twój sekret wyjdzie na jaw, czy przeciwnie – Ty odkryjesz coś, co dotąd było strzeżone przed Twoim wzrokiem.

Jeśli śnisz, że gubisz czapkę, oznacza to, że z jakiegoś powodu Twoi przyjaciele przestana Cię lubić albo stracą do Ciebie zaufanie, jeśli zaś ją niszczysz, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że ktoś chce Cię całkowicie zdominować i nie powinieneś na to pozwolić, jeśli mu bowiem ulegniesz, całkowicie stracisz wszelką niezależność.

Jeśli śnisz, że otrzymujesz od kogoś czapkę, jest to zwiastun spotkania z życzliwymi Ci osobami lub przyjaciółmi, a jeśli to Ty komuś ją dajesz, jest to znak, iż niedługo zdarzy się coś, co zaskarbi Ci szacunek otoczenia, w jakim się obracasz.

Bawełniana czapka jest dla Ciebie sygnałem, iż posiadasz grupkę oddanych przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, jeśli zaś śnisz o modnym nakryciu głowy, niewątpliwie czeka Cię jakiś znaczący sukces.

Oceń sennik

Znaczenie snu Czapka

Opisz swój sen związany z symbolem Czapka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen