sennik czarny kot

Czarny kot

Czarny kot to symbol niezależności, twórczej energii. Sen o czarnym kocie może oznaczać też, że osoby, których nie lubisz, próbują ingerować w Twoje życie osobiste. Od takich ludzi lepiej trzymać się z daleka. 

Sennik Czarny kot

znaczenie snu czarny kot

Widzieć czarnego kota

Sen symbolizuje cynizm. Spotkanie czarnego kota we śnie może oznaczać utratę wiary, czas zamętu i błądzenia. Ten sen symbolizuje również słabość i niepewność, a także strach przed zaufaniem własnej intuicji. 

Mieć czarnego kota

Sen oznacza, że ​​ktoś chce wiedzieć wszystko o Twoim życiu, aby Cię kontrolować i manipulować Tobą. Może to być ktoś z Twojej rodziny lub ktoś z Twojego otoczenia.

Sennik zwraca uwagę, że musisz być bardziej odpowiedzialny za swoje życie.  Nie możesz pozwolić na to, aby inni podejmowali decyzje za Ciebie. Posłuchaj rad, zastanów się, ale sam zdecyduj co robić.

Czarne kocię

Znaczenie snu ujawnia, że jesteś osobą nieostrożną. Możesz przegapić doskonałą okazję, która szybko się nie powtórzy. Postaraj się bardziej skupić na tym co dzieje się wokół Ciebie.

Miauczący czarny kot

Sen o miauczeniu czarnego kota oznacza utratę zaufania do przyjaciół. Może tak się zdarzyć z powodu jakiegoś wydarzenia, które spowoduje Twój zawód. Porozmawiaj z przyjacielem o swoich uczuciach.

Drapiący czarny kot

Sennik tłumaczy sen jako wyrządzoną przykrość, zawiedzenie się na bliskiej i ważnej osobie. Nie odtrącaj jej od razu. Wyjaśnij sytuację. Czasami warto dać komuś drugą szansę.

Czarny kot idzie za Tobą (czarny kot Cię ściga)

Znaczenie snu mówi o pechu, który może popsuć Ci plany. Dlatego lepiej zrezygnować w najbliższych dniach z podejmowania ważnych decyzji, czy wyjazdów.

Inne znaczenie snu przestrzega przed rozmową, która może mieć nieprzyjemne zakończenie.

Gryzący czarny kot (ugryzienie czarnego kota)

Czarny kot atakujący Cię we śnie oznacza, że ​​musisz stawić czoła wrogowi.  Musisz być przygotowany na walkę, by wyjść z niej jako zwycięzca.

Śpiący czarny kot

Sennik zauważa, że ludzie postrzegają Cię jako bardzo życzliwą osobę. Wszystkie dobre rzeczy, które zrobiłeś w przeszłości, zostaną docenione. Nadszedł czas cieszenia się skutkami własnych czynów.

Złapać czarnego kota

Jeśli śnisz o złapaniu czarnego kota, to jest to ostrzeżenie przed doświadczeniem nieprzyjemnej sytuacji, która może przynieść Ci wiele problemów w przyszłości. Uważaj na to co mówisz do ludzi, których kochasz.

sen o czarnym kocie

Zabić czarnego kota

Jeśli śnisz o zabiciu czarnego kota oznacza to, że czeka Cię wiele problemów, ale będziesz w stanie je przezwyciężyć. Nie daj się wytrącić z równowagi i zaufaj własnej sile woli.

Martwy czarny kot

Znaczenie snu pokazuje wewnętrzny konflikt i zmagania. Coś jest sprzeczne z Twoim sumieniem. Ten sen pokazuje również potrzebę znalezienia spokoju. 

Znaczenie snu: czarny kot

 • Widzieć czarnego kota – nadchodzi czas zamętu i błądzenia
 • Mieć czarnego kota – ​​ktoś chce wiedzieć wszystko o Twoim życiu
 • Czarne kocię – jesteś osobą nieostrożną
 • Miauczący czarny kot – stracisz zaufanie do przyjaciół
 • Drapiący czarny kot – zawiodłeś się na bliskiej osobie
 • Czarny kot idzie za Tobą (czarny kot Cię ściga) – pechu może popsuć Ci plany
 • Gryzący czarny kot (ugryzienie czarnego kota) – ​​musisz stawić czoła wrogowi
 • Śpiący czarny kot – ciesz się skutkami własnych czynów
 • Złapać czarnego kota – uważaj co mówisz do ludzi, których kochasz
 • Zabić czarnego kota – nie daj się wytrącić z równowagi
 • Martwy czarny kot – coś jest sprzeczne z Twoim sumieniem
Czarny kot
Czarny kot
Oceń sennik

Znaczenie snu Czarny kot

Opisz swój sen związany z symbolem Czarny kot i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen