Czarodziej

Znaczenie snu czarodziej

Znaczenie snu czarodziej

Kiedy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie masz wygórowane oczekiwania względem swojej osoby i nie zdajesz sobie sprawy z tego, iż nie jesteś w stanie zaspokoić wszystkich swoich wymagań, bo po prostu nie masz do tego predyspozycji.

Może to także być znak, że znajdujesz się w jakiejś trudnej sytuacji i masz nadzieję, że sama ona się rozwiąże, ale powinieneś mieć świadomość tego, iż nie jest to możliwe i jeśli nie weźmiesz spraw  w swoje ręce, nikt nie zrobi tego za Ciebie, jeśli zaś będziesz je w nieskończoność odwlekać, pojawią się tylko kolejne problemy.

Jeśli we śnie po prostu widzisz czarodzieja, oznacza to, że już niebawem uda Ci się rozwiązać bardzo dla Ciebie kłopotliwą sprawę, z jaką zmagasz się najprawdopodobniej już od dłuższego czasu. Dzięki temu, że nagle wpadniesz na pomysł, jak ją rozwiązać, a w dodatku będzie to niezwykle proste wyjście, wreszcie odetchniesz z ulgą i będziesz mógł spać spokojnie.

Kiedy śnisz o sobie w roli czarodzieja, jest to znak, iż Twoje nadzieje związane z jakąś konkretną kwestią nie będą mogły zostać zrealizowane, ponieważ nie będziesz mógł załatwić jej w taki prosty sposób, jak planowałeś.

Oceń sennik

1 sen

  1. Lubietakiesny

Znaczenie snu Czarodziej

Opisz swój sen związany z symbolem Czarodziej i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen