Czary

Znaczenie snu czary

Znaczenie snu czary

Gdy we śnie widzisz, jak ktoś odprawia czary, może to oznaczać, że wkrótce spotkasz się z człowiekiem, którego niegdyś darzyłeś przyjaźnią, ale nie miałeś z nim od dawna kontaktu. Mimo iż najprawdopodobniej miło będzie Ci go spotkać, zdziwisz się, jak bardzo zmienił go czas i przeżycia, jakie były jego udziałem. Ciężko będzie Ci odnaleźć w nim tę osobę, którą był dawniej i nie będzie to dla Ciebie miłe doświadczenie, bo uświadomisz sobie, że na zawsze utraciłeś już tamtego człowieka.

Jeśli zaś śnisz, że sam czynisz czary, oznacza to, że będzie w Twoim życiu miała miejsce jakaś niedobra dla Ciebie sytuacja i mimo iż będziesz bardzo starał się zmienić ją na swoją korzyść i podejmował w tym celu wiele wysiłków, nie uda Ci się to i z przykrością będziesz musiał stwierdzić, że poniosłeś porażkę.

Oceń sennik

Znaczenie snu Czary

Opisz swój sen związany z symbolem Czary i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen