Czaszka

Znaczenie snu czaszka

Znaczenie snu czaszka

Kiedy we śnie widzisz czaszkę i nie towarzyszą temu żadne dodatkowe szczegóły, jest to pomyślny znak, zapowiadający, że uda Ci się pozytywnie zakończyć jakąś bardzo ważną dla Ciebie z jakiegoś względu sprawę.

Jeśli widzisz swoją własną czaszkę, oznacza to, że na jawie zachowujesz się w jakiś sposób nieodpowiednio i już niedługo dobitnie się o tym przekonasz, bo ktoś surowo Cię skrytykuje.

Kiedy widzisz czaszkę kogoś znajomego, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że ktoś z Twego najbliższego otoczenia potajemnie działa na Twoją niekorzyść, bo chce Ci w jakimś celu zaszkodzić.

Mówiąca czaszka wskazuje na jakieś złe wspomnienia, o których chciałbyś zupełnie zapomnieć, ale nie potrafisz, bo co jakiś czas wypływają na wierzch Twojej podświadomości.

Jeśli śnisz o czaszce znajdującej się w Twoim domu, jest to ostrzeżenie, że obecnie znajdujesz się albo wkrótce będziesz się znajdował pod dużym wpływem jakiejś osoby, której działania mogą poczynić spustoszenie  w Twojej psychice, bowiem przebywanie z nią będzie Cię stresować, przygnębiać albo będzie Cię ona zagrzewać do działania w ramach jakiejś absurdalnej idei.

Gdy śnisz, że trzymasz czaszkę w ręku, jest to znak, że niedługo uświadomisz sobie, że ktoś Cię oszukuje, jeśli zaś czaszka rozpada się, oznacza to, że uda Ci się wyzwolić spod czyjegoś wpływu albo w porę uświadomisz sobie, że ktoś działa na Twoją niekorzyść.

Kiedy wykopujesz czaszkę z ziemi, zapowiada to spadek lub inne korzyści majątkowe.

Czaszka z piszczelami jest znakiem ostrzegawczym przed jakimś bliżej nieokreślonym niebezpieczeństwem, na jakie możesz być narażony w najbliższym czasie.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. sennekoszmary
  2. Darkrad

Znaczenie snu Czaszka

Opisz swój sen związany z symbolem Czaszka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen