Czek

Znaczenie snu czek

Znaczenie snu czek

Jeśli we śnie widzisz albo otrzymujesz od kogoś czek, jest to sygnał, że powinieneś wykazać się nieco większą cierpliwością wobec jakiejś osoby, która coś Ci obiecała, bowiem na pewno dotrzyma ona danego słowa, ale być może obecnie z jakiegoś powodu nie jest w stanie tego zrobić.

Czek bez podpisu oznacza, że niebawem staniesz się stroną w jakiejś poważnej dyskusji, która być może będzie miała spory wpływ na Twoje życie, a przynajmniej jakąś jego dziedzinę.

Czek z pustym polem kwoty może oznaczać brak płynności finansowej albo że padniesz ofiarą czyjejś złudnej obietnicy finansowej.

Jeśli śnisz, że realizujesz czek, zapowiada to dobrą passę na gruncie zawodowym, zaś fałszywy czek jest sygnałem, że nie powinieneś pochopnie podejmować żadnych decyzji.

Kiedy śni Ci się, że wystawiasz czek, jest to dla Ciebie przestroga, byś nie składał obietnic bez pokrycia, co do których podejrzewasz, że możesz z jakiegoś powodu nie móc lub nie chcieć ich zrealizować.

Gdy we śnie gubisz książeczkę czekową, zapowiada to, że być może stracisz swój autorytet albo ktoś przestanie widzieć go w Tobie, jeśli zaś znajdujesz cudzą książeczkę, jest to znak, że uda Ci się zająć czyjeś ważne stanowisko – przypadkiem albo na skutek celowej działalności.

Oceń sennik

Znaczenie snu Czek

Opisz swój sen związany z symbolem Czek i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen