sennik czekolada

Czekolada

Sen o czekoladzie oznacza bezpieczeństwo, a także smak i radość życia, to znak, że Twoje zdrowie jest w porządku, a wszelkie problemy będą trwały zaledwie moment. Sen może oznaczać też radość, świętowanie.

Sennik czekolada

Jeść czekoladę

Sen ostrzega, że musisz zrobić sobie przerwę i wziąć urlop, odpocząć, poświęcić więcej chwil na odpoczynek. Sen, że jesz czekoladę pokazuje, że czujesz skutki codziennego stresu i że nadszedł czas, aby pomyśleć trochę więcej o swoim fizycznym i duchowym zdrowiu.

Inne znaczenie snu jest takie, że może czekać Cię satysfakcjonująca wycieczka. Jeśli sam przygotowujesz danie z czekoladą we śnie to znak, że ktoś kto jest daleko, wkrótce wróci.

Sen może też oznaczać tęsknotę za kimś, kogo kochasz.

Częstować czekoladą

Częstowanie czekoladą oznacza poszukiwanie sojuszników, przekonywanie kogoś do swoich racji lub poglądów. Szukasz być może bratniej duszy albo oddanego przyjaciela.

Dzielenie się czekoladą może też oznaczać Twoją życzliwość i dobre serce, chęć dzielenia się dobrem z innym, chęć pomocy.

Ten sen ma znaczenie związane z Twoim życiem miłosnym i wskazuje, że jeśli jesteś w związku, będzie on intensywny i razem przeżyjecie wiele szczęśliwych chwil. Jeśli jesteś singlem, przygotuj się na nadejście nowej miłości.

Ubrudzić się czekoladą

Taki sen oznacza szczęście i zdrowie, zwłaszcza jeśli ostatnio przechodziłeś trudny okres jest to zapowiedź, że dobiega on końca, odrodzisz się na nowo i poczujesz bardzo dobrze.

znaczenie snu czekolada

Roztopiona czekolada

Sen o rozpuszczonej czekoladzie jest doskonałym znakiem, gdyż wskazuje, że będziesz w stanie przezwyciężyć wszystkie problemy i osiągnąć dobrobyt, nawet jeśli w tym celu musisz pokonać pewne przeszkody. Bądź silny i walcz o swoje.

Mleczna czekolada

Sen o mlecznej czekoladzie jest sygnałem, aby zwrócić uwagę na kogoś, kto jest zawsze po Twojej stronie i czuje coś poza zwykłą przyjaźnią. Ta osoba w pełni Ci ufa i wspiera Cię. Sen o mlecznej czekoladzie pokazuje również, że czujesz się bardzo dobrze na tym etapie życia.

Gorzka czekolada

Gorzka czekolada wskazuje, abyś zadbał o swoje zdrowie i nie lekceważył sygnałów swojego ciała świadczących o zmęczeniu, czy jakichkolwiek dolegliwościach. Zadbaj też o tych, z którymi mieszkasz.

Biała czekolada

Sen o białej czekoladzie informuje Cię, że nie boisz się szukać i walczyć o to, na co zasługujesz w życiu. To dobry kierunek, który zawsze prowadzi do osiągania celów. Nie poddawaj się przejściowym trudnościom.

Czarna czekolada

Śnienie o czarnej czekoladzie wskazuje, że czujesz się bardzo samotny lub że izolujesz się z jakiegoś powodu. Jest to sytuacja, którą należy przeanalizować i rozwiązać. Nie daj się ponieść chwilowym emocjom.

Czekolada z orzechami

Sen zapowiada poznanie nowych przyjaciół. Może też oznaczać nowe kontakty zawodowe, zdobywanie nowych umiejętności. Może też sygnalizować, że ktoś Cię doceni.

Pitna czekolada

Zwróć uwagę na to, co czujesz we śnie pijąc czekoladę. Jeśli czujesz bardzo gorzki smak to oznacza to, że nie możesz znaleźć satysfakcji, ani przyjemności w tym, co robisz.

Sen wskazuje również, że jesteś z kimś w związku, kto czyni Cię nieszczęśliwym i że musisz podjąć działania, aby rozwiązać problem raz na zawsze. Nie pozwalaj nikomu na naruszanie Twojej prywatności lub uniemożliwianie Ci osiągnięcia osobistego spełnienia.

Pamiętaj też, aby poświęcić trochę czasu dla siebie i zrelaksować się. Sennik sugeruje, żeby dbać o siebie regularnie.

gorąca czekolada

Gorąca czekolada

Chcesz żyć wielką miłością i nie zagasić płomienia pożądania niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie. Szukasz więc ciągle nowych partnerów i namiętności. Sennik mówi, że taki sen to omen związany z Twoim życiem miłosnym, co oznacza, że będziesz miał związek, który będzie trwał intensywnie i przyniesie Ci wiele szczęśliwych chwil.

Dużo czekolady

Nadszedł czas, aby zatrzymać się i zobaczyć, co powoduje problemy w Twoim życiu. Rozważ różne sytuacje i zachowaj kontrolę i umiar we wszystkim co robisz.

Cukierki czekoladowe

Znaczenie snu o cukierkach czekoladowych odnosi się do przyjaźni, co wskazuje, że musisz bardziej zaufać swoim przyjaciołom oraz ludziom, z którymi mieszkasz. Sen pokazuje również, że w krótkim czasie otrzymasz dowód na to, że Twoi przyjaciele są godni zaufania i że możesz podzielić się z nimi swoimi największymi sekretami.

Lody czekoladowe

Sen o lodach czekoladowych pokazuje, że będziesz miał, wcześniej niż myślisz, wsparcie i życzliwość bardzo wpływowej osoby. Twoje życie zawodowe jest w pełnym rozkwicie i ta osoba zauważy Twoje umiejętności, nagradzając Cię w jakiś sposób.

Ciasto z czekoladą

Sen zapowiada dobre kontakty zawodowe, udane kontrakty lub współpracę biznesową. Może też być zapowiedzią sukcesu i spełnienia zawodowego. Nie rezygnuj z obranej ścieżki kariery.

czekolada ciasto

Owijać czekoladę

Sennik ostrzega: Zawijając czekoladę we śnie uważaj, aby nie przegapić doskonałej okazji. Uważnie obserwuj co dzieje się wokoło Ciebie i bądź aktywny. Twoja życiowa sytuacja może znacznie zmienić się na lepsze.

Czekolada na prezent

Czekolada dana w prezencie oznacza pomyślne perspektywy zawodowe. Być może zmienisz pracę na lepszą lub ktoś zaproponuje Ci korzystne warunki współpracy. Możliwe, że otworzą się przed Tobą nowe źródła dochodu.

Masaż czekoladowy

Sen może oznaczać, że w Twoim życiu jest wyjątkowa osoba, która dba o Ciebie i bardzo liczy się z Twoimi potrzebami lub że szukasz wyjątkowej osoby. Jeśli masz czekoladę we włosach oznacza to, że Twoje życie miłosne zmierza w dobrym kierunku. Jeśli jesteś sam, miłość przyjdzie bardzo szybko.

Znaczenie snu czekolada

 • Jeść czekoladę – musisz odpocząć
 • Częstować czekoladą – poszukujesz sojuszników
 • Ubrudzić się czekoladą – odrodzisz się na nowo
 • Roztopiona czekolada – będziesz w stanie przezwyciężyć wszystkie problemy
 • Mleczna czekolada – zwrócić uwagę na kogoś, kto zawsze Cię wspiera
 • Gorzka czekolada – zadbaj o siebie i bliskich
 • Biała czekolada – walcz o swoje i nie poddawaj się
 • Czarna czekolada – nie ulegaj chwilowym złym emocjom
 • Czekolada z orzechami – poznasz nowych przyjaciół
 • Pitna czekolada – dbaj regularnie o siebie
 • Gorąca czekolada – czeka Cię gorący romans
 • Dużo czekolady – zachowaj kontrolę i umiar we wszystkim co robisz
 • Cukierki czekoladowe – bardziej zaufaj swoim przyjaciołom
 • Lody czekoladowe – uzyskasz wsparcie wpływowej osoby
 • Ciasto z czekoladą – sukces zawodowy jest blisko
 • Owijać czekoladę – nie przegap okazji na zmianę swojego życia
 • Czekolada na prezent – nadchodzą zmiany w pracy
 • Masaż czekoladowy – ktoś dba o Ciebie

Znaczenie snu czekolada
Znaczenie snu czekolada

Sennik mistyczny – Czekolada

 • Kiedy we śnie widzisz albo jesz czekoladę, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz się cieszył doskonałą kondycją fizyczną i świetnym zdrowiem.
 • Jeśli się nią delektujesz, zwiastuje to dla Ciebie jakieś przyjemne chwile, zaś niesmaczna jest znakiem, że nie uda Ci się zrealizować jakiegoś swojego ważnego planu i będzie to przyczyną Twojego wielkiego smutku.
 • Jeśli we śnie pijesz czekoladę, zapowiada to poprawienie się Twojego zdrowia.
 • Otrzymanie czekolady w prezencie jest pomyślnym znakiem jeśli chodzi o kontakty towarzyskie, zaś jeśli to Ty ją komuś dajesz, może to oznaczać, że na jawie chcesz się komuś w jakimś celu przypodobać.
 • Czekoladowe cukierki zapowiadają, że w najbliższym czasie poznasz wiele sympatycznych i miłych osób, które zrobią na Tobie bardzo dobre wrażenie, zaś czekoladowe lody są ostrzeżeniem, że niebawem pojawi się przez Tobą jakiś wielki dylemat o podłożu moralnym i będziesz musiał zdecydować, co wybierasz.
Czekolada
Czekolada
Oceń sennik

1 sen

 1. Saphira

Znaczenie snu Czekolada

Opisz swój sen związany z symbolem Czekolada i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen