Czesać

Znaczenie snu czesać

Znaczenie snu czesać

Ogółem jest to pomyślny znak, zapowiadający, że wiele zawikłanych spraw w Twoim życiu wyjaśni się w najbliższym czasie i uda Ci się zaprowadzić w nim porządek.

Jeśli śnisz o czesaniu dziecinnych włosów, jest to dla Ciebie znak, iż na jawie ludzie z Twojego otoczenia bardzo Cię cenią i darzą sympatią.

Czesanie długich włosów to znak, iż niebawem poznasz kogoś, z kim nawiążesz nić porozumienia i najprawdopodobniej zadzierzgniesz przyjaźń.

Jeśli śnisz, że się czeszesz, jest to oznaka, iż, być może tylko podświadomie, żywisz pewne kompleksy i marzysz, by posiadać większą urodę, bo wydaje Ci się, że pomogłoby Ci to w osiągnięciu ogólnego sukcesu oraz ułatwiło znalezienie życiowego partnera, jeśli zaś we śnie czeszesz kogoś innego, jest to ostrzeżenie, że z jakiegoś powodu pogorszą się Twoje kontakty z najbliższym otoczeniem.

Kiedy ktoś czesze Ciebie, zapowiada to znaczny przypływ gotówki lub zaangażowanie się w nowy, poważny związek.

Gdy we śnie czeszesz brudne albo wypadające włosy, może to być znak, iż w najbliższym czasie zrobisz coś niezgodnego z normami moralnymi, jeśli zaś czeszesz konia, zapowiada to, iż czeka Cię wiele ciężkiej pracy i wysiłków, ale zostaną one nagrodzone znacznym sukcesem, jaki uda Ci się osiągnąć za jakiś czas.

Oceń sennik

1 sen

  1. wloszka

Znaczenie snu Czesać

Opisz swój sen związany z symbolem Czesać i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen