Czołg

Znaczenie snu czołg

Znaczenie snu czołg

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, nie jest to sen jednoznaczny i łatwy do objaśnienia, bowiem znak ten może mieć kilka możliwych znaczeń. Przede wszystkim może stanowić ostrzeżenie, iż na jawie nie radzisz sobie ze swoją nadmierną agresją i powinieneś zrobić wszystko, by nauczyć się nad nią panować, inaczej bowiem może Cię ona doprowadzić do punktu, po przekroczeniu którego będziesz w stanie zrobić krzywdę sobie lub komuś ze swojego otoczenia.

Symbol ten może również ostrzegać, że są w Twoim otoczeniu ludzie, którzy zazdroszczą Ci Twojego dobrego położenia i chcieliby dowartościować się Twoim kosztem, dlatego starają się poniżać Cie w oczach osób trzecich, na co nie powinieneś pozwalać. Czołg we śnie może również zapowiadać, że niedługo będziesz musiał poradzić sobie z jakimś ważnym zadaniem, wywiązanie się z którego na pewno nie będzie dla Ciebie łatwe.

Oceń sennik

1 sen

  1. MS

Znaczenie snu Czołg

Opisz swój sen związany z symbolem Czołg i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen