Czołgać się

Znaczenie snu czołganie

Znaczenie snu czołgać się

Jeśli śni Ci się, że czołgasz się po ziemi, jest to znak, że na jawie zajmujesz się czymś niebezpiecznym albo też wkrótce z jakiegoś powodu będziesz musiał podjąć się ryzykownego zadania.

Jeśli widzisz czołgających się ludzi, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że jeśli nie przestaniesz zachowywać się w sposób urągający jakimś zasadom, może to zaskutkować tym, iż ludzie zaczną plotkować na Twój temat i na pewno nie będzie to dla Ciebie przyjemne.

Gdy śnisz, że czołgasz się po kamieniach, jest to bardzo niepomyślny znak, bowiem zapowiada, iż nie uda Ci się zrealizować jakiejś wielkiej szansy i będzie to wyłącznie Twoja wina.

Czołganie się w rowie również jest znakiem ostrzegawczym i oznacza, że niebawem możesz poznać jakieś osoby, które mimo iż będą Ci się wydawać bardzo miłe i sympatyczne, tak naprawdę będą nieść ze sobą jakieś zagrożenie dla Twojej osoby, na przykład wywierać na Ciebie w jakiś sposób niedobry wpływ.

Oceń sennik

Znaczenie snu Czołgać się

Opisz swój sen związany z symbolem Czołgać się i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen