sennik czysta woda

Czysta woda

Czysta woda we śnie wskazuje na spokój, radość, harmonię, na sytuacje i szczegóły życia, na które należy zwrócić uwagę. Odnosi się też do emocji. Może też oznaczać stan psychicznej równowagi.

Sennik Czysta woda

znaczenie snu czysta woda

Krystalicznie czysta woda

Krystalicznie czysta woda we śnie oznacza dobre zdrowie i spokój. Zwłaszcza, jeśli masz za sobą trudne chwile, sen jest znakiem, że nadchodzi ukojenie, odpoczynek. Dobrze wykorzystaj te chwile. Relaksuj się i ciesz się tym co masz.

Przejrzysta woda

Jeśli we śnie widziałeś przejrzystą wodę, jest to dla Ciebie znak pomyślności i korzyści. Warto w tym czasie inwestować i podpisywać nowe kontrakty. Nie możesz jednak robić cokolwiek w ciemno. Kieruj się wiedzą, ale też własną intuicją.

Stojąca czysta woda

Sen, w którym widzisz czystą wodę, np. w misce, jeziorze może oznaczać, że w Twoim życiu zachodzą pozytywne zmiany. Może odzyskasz siły, zdrowie, zmienisz swoje postępowanie, oczyścisz umysł i ciało. Sennik mówi też o miłych niespodziankach związanych z finansami lub uczuciami.

Płynąca czysta woda

Jeśli czysta woda płynie, np. z prądem rzeki to znak, że będziesz cieszyć się spokojem, ​​odniesiesz sukces, osiągniesz korzyści w różnych sferach życia. Znaczenie snu sugeruje, że możesz znaleźć odpowiedniego partnera lub oddanego przyjaciela. Możesz przeżyć coś fascynującego, czego do tej pory nie znałeś. Sennik zapewnia, że otaczać Cię będą dobrzy ludzie.

Sen oznacza też życzliwość, dobre intencje.

sen o czystej wodzie

Kąpać się w czystej wodzie

Kąpiel w czystej wodzie we śnie jest symbolem oczyszczenia. Znaczenie snu  można zinterpretować jako znak oczyszczenia z podejrzeń, ale też oczyszczenie myśli, odsunięcie od siebie złych emocji i odcięcie od negatywnych działań, np. na czyjąś szkodę. Sennik mówi też o konieczności zadbania o siebie, o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Przeglądać się w czystej wodzie (odbicie w wodzie)

Jeśli we śnie widziałeś własne odbicie w wodzie oznacza to, że jesteś samolubny lub za bardzo skupiasz się na sobie. Może zbyt  mocno przeżywasz coś, zapominając o uczuciach innych. Może masz tendencję do wyolbrzymiania lub przesadzania, jeśli chodzi o Twoje emocje lub przeżycia. Zastanów się nad swoją postawą.

Znaczenie snu: czysta woda

  • Krystalicznie czysta woda – nadchodzi ukojenie, odpoczynek
  • Przejrzysta woda – oczekuj korzyści, działaj z głową
  • Stojąca czysta woda – w Twoim życiu zachodzą pozytywne zmiany
  • Płynąca czysta woda – ​​odniesiesz sukces
  • Kąpać się w czystej wodzie – oczyścisz się ze tego co złe
  • Przeglądać się w czystej wodzie (odbicie w wodzie) – za bardzo skupiasz się na sobie
Czysta woda
Czysta woda
Oceń sennik

Znaczenie snu Czysta woda

Opisz swój sen związany z symbolem Czysta woda i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen