Dama

Znaczenie snu dama

Znaczenie snu dama

Ogółem symbol ten może oznaczać, że w bliższej lub dalszej przyszłości uda Ci się zrealizować swoje najważniejsze marzenia i wcielić w życie jakieś plany.

Jeśli śni Ci się, że jesteś damą dworu, jest to dla Ciebie sygnał, iż szczęście, jakim obecnie się cieszysz lub które niebawem stanie się Twoim udziałem, prawdopodobnie nie będzie trwać długo.

Gdy widzisz młodą damę, zapowiada to jakąś stratę, ale nie wiadomo, jakiej dziedziny Twojego życia może owa przepowiednia dotyczyć.

Stara dama jest zwiastunem plotek, jakich ofiarą możesz niedługo paść z powodu niekonwencjonalnego zachowania.

Kiedy śni Ci się dama w eleganckim ubraniu, zapowiadać to może jakieś nieporozumienia w gronie rodzinnym.

Przechodząca dama zapowiada, że staniesz się obiektem plotek i fałszywych pomówień.

Rozmowa z nią jest zwiastunem ślubu w  Twojej rodzinie albo w najbliższym otoczeniu, zaś kłótnia – otrzymania przez Ciebie jakiejś niepomyślnej informacji.

Uwodzenie damy zapowiada bliżej nieokreślone problemy na gruncie zawodowym, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dama

Opisz swój sen związany z symbolem Dama i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen