Dama

Znaczenie snu dama

Znaczenie snu dama

Ogółem symbol ten może oznaczać, że w bliższej lub dalszej przyszłości uda Ci się zrealizować swoje najważniejsze marzenia i wcielić w życie jakieś plany.

Jeśli śni Ci się, że jesteś damą dworu, jest to dla Ciebie sygnał, iż szczęście, jakim obecnie się cieszysz lub które niebawem stanie się Twoim udziałem, prawdopodobnie nie będzie trwać długo.

Gdy widzisz młodą damę, zapowiada to jakąś stratę, ale nie wiadomo, jakiej dziedziny Twojego życia może owa przepowiednia dotyczyć.

Stara dama jest zwiastunem plotek, jakich ofiarą możesz niedługo paść z powodu niekonwencjonalnego zachowania.

Kiedy śni Ci się dama w eleganckim ubraniu, zapowiadać to może jakieś nieporozumienia w gronie rodzinnym.

Przechodząca dama zapowiada, że staniesz się obiektem plotek i fałszywych pomówień.

Rozmowa z nią jest zwiastunem ślubu w  Twojej rodzinie albo w najbliższym otoczeniu, zaś kłótnia – otrzymania przez Ciebie jakiejś niepomyślnej informacji.

Uwodzenie damy zapowiada bliżej nieokreślone problemy na gruncie zawodowym, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dama

Opisz swój sen związany z symbolem Dama

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCo dzieje się z nami podczas snu?
Bez względu na to, ile każdy z nas poświęca czasu w ciągu doby na sen, statystycznie okazuje się, że śpimy średnio przez aż 1/3 całego naszego życia. Sen, a raczej to, co podczas niego dzieje się z naszym organizmem, zwłaszcza umysłem, od dawna fascynuje naukowców, badaczy, ale też


Interpretowanie snów w przeszłości
Sny były ważne dla ludzkości już od zarania jej dziejów, największą zaś wagę przywiązywali do nich przesądni ludzie starożytni. Miało to miejsce u wszystkich ludów tamtej epoki, bez względu na kulturę i położenie geograficzne. Różne za to były interpretacje marzeń sennych i prz

Sny na jawie – czy naprawdę istnieją?
Sen na jawie gotowi jesteśmy brać za zwykłe snucie marzeń i fantazji lub też jakiś dziwny stan, jednak tak naprawdę nie ma w tym niczego niezwykłego, choć bez wątpienia na osobach, którym takie sny się zdarzają, muszą wywierać duże wrażenie. Pojawiają się zwykle wówczas, gdy budz