Dar

Znaczenie snu dar

Znaczenie snu dar

Jeśli śni Ci się, że z litości przyjmujesz dar od kogoś, jest to znak, że w Twoim życiu już niebawem pojawi się szansa korzystnego ulokowania kapitału i jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, możesz na tym wiele zyskać.

Jeśli sam komuś coś darujesz, jest to zapowiedź znacznych zysków finansowych albo innych korzyści materialnych, jeśli zaś otrzymujesz dary, jest to zapowiedź, iż jakiś człowiek albo wydarzenie sprawi Ci niezwykle miłą niespodziankę.

Jeśli we śnie bez zastanowienia rozdajesz dary, może to być ostrzeżenie, że na jawie stracisz czyjeś zaufanie.

Kiedy śni Ci się, że chciałbyś coś komuś podarować, ale nie możesz mu nic dać, bo na przykład nie masz pieniędzy, jest to znak, że na jawie, być może tylko podświadomie, czujesz się bezsilny i rozczarowany sytuacją, w jakiej się znajdujesz i wydaje Ci się, że nie możesz zrobić nic, by poprawić swoje niekorzystne pod jakimś względem położenie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dar

Opisz swój sen związany z symbolem Dar i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen