Dąsać się

Znaczenie snu dąsać się

Znaczenie snu dąsać się

Jeśli śni Ci się, że z jakiegoś powodu obraziłeś się na kogoś, może to być znak, że na jawie Twoja sytuacja finansowa znacząco się pogorszy i jeśli nie podejmiesz konstruktywnych kroków w celu przeciwdziałania takiemu stanowi rzeczy, może Cię nawet dotknąć bieda.

Jeśli zaś śnisz o swym obrażonym na Ciebie przyjacielu, jest to ostrzeżenie, że osoba, z którą na jawie pozostajesz w związku, jest niestała w uczuciach i mimo iż zapewnia Cię o swojej wierności, wkrótce może zapragnąć jakiejś odmiany w swojej sytuacji. Nie możesz obarczać jej winą za takie zachowanie, ponieważ nie jest to od niej zależne, jednak powinieneś w pełni uświadomić sobie, że ma ona taki, a nie inny charakter i zastanowić się, czy akceptujesz jej podejście ze wszystkimi tego wadami i zaletami.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dąsać się

Opisz swój sen związany z symbolem Dąsać się i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen