Delfin

Znaczenie snu delfin

Znaczenie snu delfin

Ogółem jest to raczej niepomyślny znak i jeśli pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że powinieneś zacząć zwracać baczną uwagę na to, co się wokół Ciebie dzieje, a być może uda Ci się zapobiec jakiemuś złemu wydarzeniu.

Jeśli planujesz podróż i śnisz o delfinie, zapowiada to, że podczas owego wyjazdu możesz być narażony na jakieś bliżej nieokreślone niebezpieczeństwo. Delfin może również zapowiadać zawód miłosny, zwłaszcza we śnie osób zakochanych.

Jeśli śni Ci się, że pływasz z delfinami, ma to optymistyczną wymowę i jest znakiem, że nie musisz martwić się o swoją przyszłość, bo jawi się ona dla Ciebie w jasnych barwach.

Skaczące delfiny oznaczają zaś, że ktoś się Tobą opiekuje albo masz jakiegoś wpływowego protektora i dzięki temu człowiekowi nie musisz martwić się o to, co przyniesie Ci los.

Oceń sennik

1 sen

  1. 007

Znaczenie snu Delfin

Opisz swój sen związany z symbolem Delfin i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen