Deska

Znaczenie snu deska

Znaczenie snu deska

Gdy we śnie widzisz deskę, jest to znak, że niebawem w Twej bliższej rodzinie albo w kręgu znajomych odbędzie się ślub.

Jeśli kupujesz deskę, może to być znak, że niebawem zaangażujesz się w jakiś nowy związek z człowiekiem, którego obecnie nie znasz.

Cięcie deski jest zwiastunem pecha lub jakichś niepomyślnych wydarzeń, które niedługo mogą mieć miejsce w Twoim życiu, zaś piłowanie zapowiada, że zaangażujesz się w jakieś poważne przedsięwzięcie.

Stos desek jest dla Ciebie sygnałem ostrzegawczym i zwraca Twoją uwagę na to, że w najbliższym czasie powinieneś zachować ostrożność we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Spróchniałe deski są niepomyślnym znakiem i nie pozostawiają złudzeń co do przyszłości Twojego związku, zapowiadając jego rychły koniec.

Kiedy śni Ci się, że zbijasz razem deski, może to być zapowiedź powiększenia się Twojego majątku albo ogólnej poprawy sytuacji materialnej Twojej rodziny.

Motyw przechodzenia nad wodą po desce oznacza, że uda Ci się uchronić przed jakimś poważnym niebezpieczeństwem.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Sebastian

Znaczenie snu Deska

Opisz swój sen związany z symbolem Deska

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemKwiaty w snach
Kwiaty pojawiające się w naszych snach mają bogatą symbolikę, gdyż oznaczają piękno i radość życia, ale też przemijanie, skojarzone są też z typowo kobiecą wrażliwością i delikatnością. Oznaczają naszą duszę i mistyczny środek, od którego rozchodzą się promienie, tak jak p


Sny zwiastujące śmierć
Sen o śmierci jest niepokojący. Nawet po przebudzeniu tego typu sny mogą wywoływać nerwowość i niepokój. Sen związany ze śmiercią może wydawać się mroczną zapowiedzią przyszłości, ale w rzeczywistości jest zwykle zapowiedzią zmian. Sen o śmierci „Śmierć we śnie to tak napra

Sen a odchudzanie
Jeśli próbujesz schudnąć, ilość snu może być tak samo ważna jak dieta i ćwiczenia. Niestety, wiele osób nie śpi wystarczająco długo. W rzeczywistości około 30% dorosłych śpi mniej niż sześć godzin przez większość nocy (według badania dorosłych Amerykanów). Co ciekawe, cora