Deska

Znaczenie snu deska

Znaczenie snu deska

Gdy we śnie widzisz deskę, jest to znak, że niebawem w Twej bliższej rodzinie albo w kręgu znajomych odbędzie się ślub.

Jeśli kupujesz deskę, może to być znak, że niebawem zaangażujesz się w jakiś nowy związek z człowiekiem, którego obecnie nie znasz.

Cięcie deski jest zwiastunem pecha lub jakichś niepomyślnych wydarzeń, które niedługo mogą mieć miejsce w Twoim życiu, zaś piłowanie zapowiada, że zaangażujesz się w jakieś poważne przedsięwzięcie.

Stos desek jest dla Ciebie sygnałem ostrzegawczym i zwraca Twoją uwagę na to, że w najbliższym czasie powinieneś zachować ostrożność we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Spróchniałe deski są niepomyślnym znakiem i nie pozostawiają złudzeń co do przyszłości Twojego związku, zapowiadając jego rychły koniec.

Kiedy śni Ci się, że zbijasz razem deski, może to być zapowiedź powiększenia się Twojego majątku albo ogólnej poprawy sytuacji materialnej Twojej rodziny.

Motyw przechodzenia nad wodą po desce oznacza, że uda Ci się uchronić przed jakimś poważnym niebezpieczeństwem.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Sebastian

Znaczenie snu Deska

Opisz swój sen związany z symbolem Deska i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen