Dezerter

Znaczenie snu dezerter

Znaczenie snu dezerter

Jeśli ogólnie śnisz o dezerterze, może to być sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie masz tendencję do uchylania się od odpowiedzialności i od ponoszenia konsekwencji swoich czynów. Być może również migasz się od swoich obowiązków, licząc, że inni zniecierpliwią się Twoim odwlekaniem tego w czasie i Cię w tym wyręczą.

Jeśli śnisz, że w jakiś sposób pomagasz dezerterowi, jest to znak, że na jawie znajdujesz się w jakiejś trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy z zewnątrz albo przynajmniej rad kogoś, kto jest bardziej od Ciebie doświadczony w danej kwestii.

Jeżeli zaś śni Ci się, że Ty jesteś dezerterem, może to być zapowiedź, iż niedługo będziesz musiał ponieść konsekwencje jakiegoś popełnionego w przeszłości czynu, co do którego byłeś niemal pewien, że ujdzie Ci to na sucho.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dezerter

Opisz swój sen związany z symbolem Dezerter i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen