Dezynfekowanie

Znaczenie snu dezynfekowanie

Znaczenie snu dezynfekowanie

Kiedy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie  niemalże obsesyjnie dbasz o czystość i porządek  w swoim otoczeniu i denerwujesz się, kiedy ktoś nie zachowuje się tak samo jak Ty czy wytyka Ci Twoje maniackie zamiłowanie do porządku.

Może to również mieć większy wymiar i oznaczać, że na jawie żywisz jakieś kontrowersyjne dla Ciebie pragnienia i nie chcesz ich zaakceptować, a tym bardziej im ulec, uważając je za nieczyste i niegodne Twojej osoby. Musisz jednak wiedzieć, że skoro symbol  ten pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że pragnienia owe są tak silne, że prawdopodobnie nie uda Ci się ich po prostu zagłuszyć i nie masz innego wyjścia, jak tylko je zaakceptować i przejść nad nimi do porządku dziennego, choć wcale nie musisz im od razu ulegać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dezynfekowanie

Opisz swój sen związany z symbolem Dezynfekowanie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen