Diabeł

Znaczenie snu diabeł

Znaczenie snu diabeł

Jeśli śnisz, że widzisz diabła, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż niedługo z winy swojej bezmyślności zaangażujesz się w jakąś zawikłaną sprawę, która z jakiegoś względu nie będzie dla Ciebie dobra i będziesz żałował, że nie wykazałeś się większą rozwagą.

Rozmowa z diabłem stanowi ostrzeżenie, iż są wokół Ciebie ludzie, których uważasz za przyjaciół, jednak tak naprawdę nimi nie są, a nawet więcej – pragną Ci zaszkodzić i tylko wyczekują odpowiedniego momentu, by zacząć działać w jakiś sposób na Twoją niekorzyść.

Idący za Tobą diabeł zapowiada, że nie uda Ci się osiągnąć sukcesu, o jakim od jakiegoś czasu marzysz, ponieważ stanie się on udziałem innej osoby.

Gdy diabeł atakuje Cię albo w jakiś sposób Ci grozi, jest to znak, że poniesiesz nieprzyjemne konsekwencje w związku z jakąś sprawą mającą podłoże uczuciowe.

Ucieczka przed diabłem zwiastuje powodzenie na gruncie zawodowym i – co za tym pójdzie – poprawienie się Twojej sytuacji finansowej, zaś jeśli diabeł ucieka przez Tobą, jest to zapowiedź, że mimo iż ktoś będzie się starał w jakiś sposób Ci zaszkodzić, jego działania nie przyniosą żadnego skutku.

Uśmiechnięty diabeł stanowi ostrzeżenie przed osobą, której nie ufasz, byś nie powierzał jej żadnego swojego sekretu, bo kiedyś może to wykorzystać przeciwko Tobie.

Oceń sennik

12 komentarzy

 1. śniący
 2. O rany
  • O rany
 3. Diabel
 4. Damian
 5. ela
 6. OnA
 7. Azis4evah
 8. Marcin
 9. Hachiee
 10. Artur

Znaczenie snu Diabeł

Opisz swój sen związany z symbolem Diabeł

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSen a odchudzanie
Jeśli próbujesz schudnąć, ilość snu może być tak samo ważna jak dieta i ćwiczenia. Niestety, wiele osób nie śpi wystarczająco długo. W rzeczywistości około 30% dorosłych śpi mniej niż sześć godzin przez większość nocy (według badania dorosłych Amerykanów). Co ciekawe, cora


Czy psy mają sny?
Prawdopodobnie widziałeś nieraz, jak Twój śpiący pies nagle wydaje szczeknięcie, albo jego nogi zaczynają drgać. Czy to oznacza, że on śni? Wielu naukowców twierdzi, że istnieją dowody na poparcie tezy, że psy doświadczają snów. Naukowcy za pomocą elektroencefalogramu (EEG) przetes

Sen – jak działa mózg?
Funkcja snu od tysięcy lat fascynuje naukowców, a współczesne badania dostarczają nowych wskazówek na temat tego, jak wpływa on zarówno na umysł, jak i na ciało. Sen służy do regeneracji komórek organizmu, wspierania uczenia się i pamięci. Odgrywa istotną rolę w regulacji nastroju,