diabeł sennik

Diabeł

Sen o diable jest ostrzeżeniem, aby pamiętać, że każdy nasz wybór ma dwie strony, dobrą i złą. To także przypomnienie, że zło czai się i bardzo łatwo jest zboczyć z dobrej drogi.

Sen może być również przestrogą, że ktoś próbuje Cię wykorzystać.

Sennik diabeł

Widzisz diabła

Jeśli śnisz, że widzisz diabła jest to związane z niezapomnianą podróżą, pełną przygód, pożądania, zdarzeń i doznań, których się nie spodziewałeś.

Sen może też oznaczać, że będziesz zarabiać pieniądze bardzo szybko. Dochody mogą pochodzić z różnych źródeł, także z pracy, którą wykonałeś dawno temu. Możesz też otrzymać zwrot pożyczki, której udzieliłeś komuś bardzo dawno i może już straciłeś nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Sen może też oznaczać sukces.

Rozmawiasz z diabłem

Sennik sugeruje, że musisz być wyczulony na pokusy, które mogą pojawić się w Twoim życiu. Jeśli jesteś znany z uczciwości i dobrego serca, ktoś może próbować zniszczyć Twój wizerunek. Uważaj na wszystko, co przychodzi zbyt łatwo.

Jeśli we śnie nie czujesz się przestraszony rozmawiając z diabłem, może to symbolizować, że przyjaciel nie jest wobec Ciebie uczciwy. Uważaj na swoje relacje ze znajomymi, bo mogą teraz chcieć wykorzystać Twoją empatię.

Znaczenie snu może też być związane z celem, który trudno osiągnąć. Może to co planujesz nie jest dla Ciebie dobre, może wymaga zbyt wiele poświęcenia. Przemyśl wszystko raz jeszcze.

Diabeł Cię woła

Sen zwraca Twoją uwagę na czyny, które mogły zranić Twoich bliskich. Zastanów się nad tym, co robiłeś w ostatnim czasie i jakie to ma skutki. Przyznaj się do błędu, przeproś.

Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się nad swoim zachowaniem w domu, w pracy i w kręgu przyjaciół. Zawsze jest odpowiedni czas, aby prosić o przebaczenie i zacząć być lepszym człowiekiem.

diabeł w snach

Boisz się diabła

Sen, w którym boisz się diabła symbolizuje Twoją postawę w jakiejś sprawie, która ciąży na Twoim sumieniu.

Może ma to związek ze zdradą, błędem w pracy, niewłaściwym zachowaniem wobec kogoś. Rozmyślanie nad tym nic nie zmieni, podejmij działania, żeby pozbyć się ciężaru winy.

Uciekasz przed diabłem

Sen sugeruje, że masz coś na sumieniu, co Ci ciąży. Zdajesz sobie sprawę, że postąpiłeś źle, ale zwlekasz z naprawą błędu. Taka postawa powoduje, że czujesz się coraz gorzej.

Postaraj się rozwiązać problem jak najszybciej i zrozum, że nadszedł czas, aby wziąć na siebie odpowiedzialność za własne czyny, a nie szukać wokół siebie winnych.

Pakt z diabłem

Sen oznacza, że powinieneś być bardziej tolerancyjny wobec siebie i innych. Istoty ludzkie są dalekie od doskonałości, każdy ma dobre i złe cechy.

Sen pokazuje również, że niektóre z Twoich postaw lub czynów mogą sprawić, że bliscy będą mieć przez Ciebie problemy. Uważaj na przyjaciół i znajomych, nie staraj się zadowolić wszystkich, bo nikomu nie wyjdzie to na dobre.

Sennik ostrzega, że nadchodzi niespokojny okres w Twoim życiu.

Atak diabła

Jeśli śniłeś, że diabeł Cię atakuje sen może oznaczać trudności finansowe, mogą one być pokonane tylko wtedy, gdy poświęcisz tym sprawom wiele skupienia.

Musisz też mieć dużo dyscypliny i unikać dodatkowych wydatków.

Znaczenie snu symbolizuje też zdradę w pracy, w przyjaźni, zawiedzione nadzieje i zranione uczucia.

Wypędzasz diabła z ciała

Śniąc, że wypędzasz diabła z ciała oznacza, że reagujesz w ten sposób na kogoś, kto może Cię skrzywdzić.

Sen pokazuje, że czujesz się sfrustrowany, że nie jesteś w stanie rozwiązać jakiegoś problemu, walczyć o ludzi, na których Ci zależy.

Walczysz z diabłem

Sen może być związany z trudnościami finansowymi, trzeba będzie wytrwale walczyć, aby sobie z nimi poradzić.

Sen ostrzega o możliwości zdrady w prawdziwym życiu.

Bóg i diabeł

Śnienie o Boga i diable oznacza niepewność, która żyje w Twojej podświadomości.

Tęsknisz za czymś lub za kimś, ale masz wątpliwości, czy to moralnie słuszne. Walka serca z rozumem lub zmiennych uczuć to także znaczenie snu, który pokazuje, jak ścierają się w Tobie różne postawy i emocje.

Diabeł kobieta

Jeśli w Twoim śnie diabeł jest kobietą to znaczenie snu odnosi się do sfery seksualnej.

Być może kogoś zdradziłeś, może zrobiłeś coś, czego się wstydzisz lub co Cię dręczy. Nie możesz dążyć do przyjemności kosztem drugiej osoby.

diabeł kobieta

Diabeł w przebraniu

Sen o diable w przebraniu oznacza, że musisz zwrócić uwagę na ludzi, którzy mogą chcieć Cię skrzywdzić, np. w miejscu pracy, na osiedlu. Ci ludzie udają, że chcą Twojej przyjaźni, a znajomość z Tobą chcą wykorzystać do własnych celów.

Diabeł w ludzkiej postaci

Sen o diable w czyimś ciele może oznaczać, że ta osoba może próbować popełnić coś złego, niemoralnego.

Jeśli nie znasz tej osoby, sen oznacza, że popełniasz błędy i nie dbasz o konsekwencje. Zastanów się nad tym głębiej. Sennik tłumaczy ten sen jako ostrzeżenie przed ludźmi, którzy próbują wpływać na Ciebie w negatywny sposób.

Diabeł z rogami

Sen jest znakiem nieporozumień w domu lub w pracy.

Diabeł kojarzy się z uczuciem strachu, udręki i kary, znaczenie snu może być związane z niedojrzałością emocjonalną i ograniczoną świadomością prawdy i rzeczywistości.

W tym sensie postać diabła zawsze będzie jawić się jako synonim kary i wskazywać, że jesteś na ścieżce, która nie sprzyja przyciąganiu dobra.

Postać diabła zwykle pojawia się we śnie wtedy, gdy jest do rozwiązania trudny konflikt między tym, co dobre dla siebie, a oczekiwaniami innych.

Sennik radzi: Nie ulegaj pokusom. Możesz też na jawie czuć strach przed własnymi słabościami lub walczyć z poczuciem winy.

diabeł z rogami

Diabeł tasmański

Sen o diable tasmańskim oznacza, że na jawie ktoś chce Cię oszukać.

Uważaj na osoby, z którymi robisz interesy, którym jesteś coś winien. Dobrze przemyśl podejmowane decyzje i dokładnie czytaj wszelkie dokumenty, które podpisujesz.

Znaczenie snu diabeł

 • Widzisz diabła – będziesz bardzo szybko zarabiać pieniądze
 • Rozmawiasz z diabłem – uważaj na wszystko, co przychodzi zbyt łatwo
 • Diabeł Cię woła – zastanów się nad swoim zachowaniem
 • Boisz się diabła – czujesz się winny, rozwiąż sytuację jak najszybciej
 • Uciekasz przed diabłem – rozwiąż problem jak najszybciej
 • Pakt z diabłem – bądź bardziej tolerancyjny wobec siebie i innych
 • Atak diabła – skup się, żeby pokonać trudności
 • Wypędzasz diabła z ciała – jesteś sfrustrowany, nie możesz poradzić sobie z jakimś problemem
 • Walczysz z diabłem – możliwa jest zdrada, pokusa
 • Bóg i diabeł – walczą w Tobie różne emocje i wątpliwości
 • Diabeł w przebraniu – uważaj na ludzi wokół Ciebie
 • Diabeł kobieta – zrobiłeś coś co Cię dręczy i niepokoi
 • Diabeł w ludzkiej postaci – uważaj na ludzi, którzy próbują wpływać na Ciebie w negatywny sposób
 • Diabeł z rogami – nie ulegaj pokusom
 • Diabeł tasmański – ktoś chce Cię oszukać

Znaczenie snu diabeł
Znaczenie snu diabeł

Sennik mistyczny – znaczenie snu diabeł

 • Jeśli śnisz, że widzisz diabła, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż niedługo z winy swojej bezmyślności zaangażujesz się w jakąś zawikłaną sprawę, która z jakiegoś względu nie będzie dla Ciebie dobra i będziesz żałował, że nie wykazałeś się większą rozwagą.
 • Rozmowa z diabłem stanowi ostrzeżenie, iż są wokół Ciebie ludzie, których uważasz za przyjaciół, jednak tak naprawdę nimi nie są, a nawet więcej – pragną Ci zaszkodzić i tylko wyczekują odpowiedniego momentu, by zacząć działać w jakiś sposób na Twoją niekorzyść.
 • Idący za Tobą diabeł zapowiada, że nie uda Ci się osiągnąć sukcesu, o jakim od jakiegoś czasu marzysz, ponieważ stanie się on udziałem innej osoby.
 • Gdy diabeł atakuje Cię albo w jakiś sposób Ci grozi, jest to znak, że poniesiesz nieprzyjemne konsekwencje w związku z jakąś sprawą mającą podłoże uczuciowe.
 • Ucieczka przed diabłem zwiastuje powodzenie na gruncie zawodowym i – co za tym pójdzie – poprawienie się Twojej sytuacji finansowej, zaś jeśli diabeł ucieka przez Tobą, jest to zapowiedź, że mimo iż ktoś będzie się starał w jakiś sposób Ci zaszkodzić, jego działania nie przyniosą żadnego skutku.
 • Uśmiechnięty diabeł stanowi ostrzeżenie przed osobą, której nie ufasz, byś nie powierzał jej żadnego swojego sekretu, bo kiedyś może to wykorzystać przeciwko Tobie.
Diabeł
Diabeł
5/5 - (1)

12 komentarzy

 1. Artur
 2. Hachiee
 3. Marcin
 4. Azis4evah
 5. OnA
 6. ela
 7. Damian
 8. Diabel
 9. O rany
  • O rany
 10. śniący

Znaczenie snu Diabeł

Opisz swój sen związany z symbolem Diabeł i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen