Diadem

Znaczenie snu diadem

Znaczenie snu diadem

Jeśli śni Ci się, że zakładasz diadem, jest to znak, że wkrótce dostąpisz jakiegoś zaszczytu albo spotka Cię jakieś inne wyróżnienie, jeśli zaś wkładasz go na cudzą głowę, jest to zapowiedź bliżej nieokreślonej radości oraz wielkiej satysfakcji.

Kiedy we śnie gubisz diadem, oznacza to zmartwienia i troski, a kiedy go znajdujesz – poczucie niespełnienia i niedocenienia ze strony otoczenia, zwłaszcza na gruncie zawodowym.

Diadem ze złota może zapowiadać, że uda Ci się osiągnąć wysoką pozycję społeczną.

Srebrny diadem jest sygnałem, iż błyszczysz na tle swojego otoczenia i ludzie postrzegają Cię jak osobowość wybitną w jakiejś dziedzinie.

Diadem z metalu nieszlachetnego jest niepomyślnym znakiem i może na przykład zapowiadać, że ktoś, kto na to zupełnie nie zasługuje, będzie cieszył się sukcesem, o którym Ty od dawna marzyłeś lub że staniesz się podległy sadystycznej, a może nawet okrutnej w swym działaniu osobie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Diadem

Opisz swój sen związany z symbolem Diadem i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen