Diament

Znaczenie snu diament

Znaczenie snu diament

Gdy śnisz o białym diamencie, może to być znak, że wkrótce Twoje życie diametralnie się zmieni, bowiem odnajdziesz w sobie religijne powołanie i zapragniesz zerwać z dotychczasową egzystencją.

Jeśli widzisz diament, jest to pomyślny znak na przyszłość, zapowiadający, że będzie ona szczęśliwa i pełna radosnych wydarzeń.

Znalezienie diamentu symbolizuje stratę czegoś bardzo dla Ciebie ważnego i cennego, zaś zbieranie diamentów oznacza złudną nadzieję, jakiej najprawdopodobniej wkrótce ulegniesz na jawie.

Jeżeli śnisz, że nosisz biżuterię z diamentami, jest to znak, że obecnie cieszysz się lub jesteś szczęśliwy z jakiegoś powodu, ale niebawem okaże się, że Twoja radość była przedwczesna i tak naprawdę nie masz do niej powodu.

Gdy śnisz, że masz wiele diamentów, zapowiada to dostatnie życie oraz szacunek otoczenia, w jakim żyjesz lub będziesz żył.

Kiedy dajesz komuś diamenty w prezencie, jest to znak, że na jawie pragniesz obdarować kogoś czymś zupełnie wyjątkowym i sprawić mu wielką radość tym prezentem.

Oceń sennik

Znaczenie snu Diament

Opisz swój sen związany z symbolem Diament i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen