Diament

Znaczenie snu diament

Znaczenie snu diament

Gdy śnisz o białym diamencie, może to być znak, że wkrótce Twoje życie diametralnie się zmieni, bowiem odnajdziesz w sobie religijne powołanie i zapragniesz zerwać z dotychczasową egzystencją.

Jeśli widzisz diament, jest to pomyślny znak na przyszłość, zapowiadający, że będzie ona szczęśliwa i pełna radosnych wydarzeń.

Znalezienie diamentu symbolizuje stratę czegoś bardzo dla Ciebie ważnego i cennego, zaś zbieranie diamentów oznacza złudną nadzieję, jakiej najprawdopodobniej wkrótce ulegniesz na jawie.

Jeżeli śnisz, że nosisz biżuterię z diamentami, jest to znak, że obecnie cieszysz się lub jesteś szczęśliwy z jakiegoś powodu, ale niebawem okaże się, że Twoja radość była przedwczesna i tak naprawdę nie masz do niej powodu.

Gdy śnisz, że masz wiele diamentów, zapowiada to dostatnie życie oraz szacunek otoczenia, w jakim żyjesz lub będziesz żył.

Kiedy dajesz komuś diamenty w prezencie, jest to znak, że na jawie pragniesz obdarować kogoś czymś zupełnie wyjątkowym i sprawić mu wielką radość tym prezentem.

Oceń sennik

Znaczenie snu Diament

Opisz swój sen związany z symbolem Diament

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemKamienie szlachetne w snach
Jeśli w naszych snach pojawiają się kamienie szlachetne, to wskazują one na duchową prawdę, jakiej mamy szansę doświadczyć, a także boską mądrość i oświecenie. Jeżeli we śnie poszukujemy kamieni szlachetnych, może to oznaczać, że właśnie odbywamy duchową podróż, która ma na


Dlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo

Dlaczego czasami nie pamiętamy swoich snów?
To, czy zapamiętamy, co nam się śniło, zależy między innymi od tego, w której fazie snu zostaniemy zbudzeni. Jeśli obudzimy się w tzw. fazie snu paradoksalnego, będziemy pamiętać, że coś nam się śniło, ale czasem możemy pamiętać swój sen, innym zaś razem nie. Zazwyczaj przez 15