Dłoń

Znaczenie snu dłoń

Znaczenie snu dłoń

Jeśli śni Ci się, że całujesz kogoś w dłoń, jest to znak, że niebawem przydarzy Ci się jakaś niemiła sytuacja, ale nie będzie ona miała większego znaczenia.

Mycie dłoni oznacza, że wkrótce spotkasz się z jakąś sympatyczną osobą.

Jeżeli trzymasz czyjąś dłoń, jest to znak, że dobrze ulokowałeś swoje zaufanie bądź udało Ci się korzystnie zainwestować środki finansowe.

Ściskanie cudzej dłoni to zapowiedź, że wkrótce ktoś złoży Ci korzystną propozycję biznesową lub zawodową i powinieneś z niej skorzystać nawet jeśli wyda Ci się ryzykowna.

Gdy ktoś Cię głaszcze, jest to znak, że na jawie jest obok Ciebie ktoś, kto chciałby się o Ciebie zatroszczyć.

Dłoń ozdobiona biżuterią zapowiada dla Ciebie awans w pracy, poprawienie się Twojej sytuacji finansowej albo dostąpienie przez Ciebie jakichś wielkich zaszczytów.

Kiedy śnią Ci się dłonie bijące brawo, w najbliższym czasie możesz spodziewać się uznania swoich czynów oraz pochwał ze strony innych.

Brudna dłoń jest dla Ciebie sygnałem, że powinieneś walczyć z opanowującym Cię coraz mocniej uczuciem zazdrości w stosunku do osób, którym powodzi się lepiej niż Tobie.

Dłoń zraniona jest ostrzeżeniem, że ktoś bez Twojej wiedzy skorzysta z jakiegoś Twojego pomysłu.

Zakrwawiona zapowiada niegroźną kłótnię z przyjaciółmi, odcięta – samotność i spowodowany nią wielki smutek, oparzona – że Twoje poszukiwania lepszej posady nie przyniosą żadnego rezultatu, a w jakiś inny sposób uszkodzona – że nie uda Ci się to, na co miałeś nadzieję.

Bezwładne dłonie oznaczają, że na jawie czujesz się bezradny w jakiejś sprawie bądź ogółem, a dłonie w kajdanach sygnalizują, że znajdujesz się w jakiejś beznadziejnej sytuacji bez wyjścia.

Jeśli śni Ci się, że widzisz przed swą twarzą zaciśniętą pięść, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że Twój przeciwnik w jakiejś dziedzinie bądź wróg szykuje się do walki z Tobą.

Jeżeli wznosisz zaciśniętą pięść przeciwko komuś, jest to sygnał, iż na jawie marzysz o zajęciu jakiegoś ważnego miejsca albo pełnieniu najważniejszej roli.

Kiedy po prostu zaciskasz pięść albo widzisz czyjąś, jest to zapowiedź jakiejś kłótni.

Otwarte dłonie sygnalizują, że jest obok Ciebie osoba, która jest Tobą mocno zainteresowana.

Gdy śni Ci się własna dłoń, jest to zapowiedź sukcesu, a kiedy śnisz, że masz zadbane dłonie, jest to zwiastun jakiegoś sukcesu, który niedługo uda Ci się osiągnąć i który pociągnie za sobą poprawienie się Twojej sytuacji finansowej oraz podniesienie Twojego statusu w oczach społeczności, w jakiej żyjesz.

Oceń sennik

1 sen

  1. Eli.

Znaczenie snu Dłoń

Opisz swój sen związany z symbolem Dłoń i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen