Długi

Znaczenie snu długi

Znaczenie snu długi

Jeżeli śni i się, że zaciągasz albo już posiadasz długi, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że są w Twym najbliższym otoczeniu osoby, które, podając się za Twoich przyjaciół, zdobywają wiedzę o Twoich słabych stronach, by wykorzystać ją przeciwko Tobie kiedy tylko nadarzy się do tego okazja.

Spłacanie długów, własnych albo cudzych, jest zapowiedzią ogólnie pojmowanego życiowego szczęścia, którego możesz spodziewać się już w najbliższej przyszłości.

Jeśli śnisz, że musisz za kogoś spłacić dług, jest to zapowiedź trudnego okresu w życiu, który niebawem się dla Ciebie rozpocznie.

Kiedy śni Ci się, że spotykasz kogoś, kto jest Ci winny pieniądze, jest to zwiastun jakiegoś niemiłego lub przykrego dla Ciebie wydarzenia, ale nie wiadomo, czego dokładnie może ono dotyczyć.

Jeśli śnisz, że zaciągasz u kogoś dług, jest to  pomyślny znak, zapowiadający, że Twoja przyszłość rysuje się w jasnych barwach, bo nie będziesz miał żadnych poważniejszych problemów, przynajmniej w najbliższym czasie.

5/5 - (1)

6 komentarzy

  1. Adam
    • sennik-com-pl
  2. Jufi
  3. Jadwiga

Znaczenie snu Długi

Opisz swój sen związany z symbolem Długi i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen