Dokuczać komuś

Znaczenie snu dokuczać komuś

Znaczenie snu dokuczać komuś

Ogółem symbol ten może oznaczać, że pragnienia lub marzenia, jakie żywisz na jawie, nieoczekiwanie się ziszczą i będzie to dla Ciebie ogromna radość i satysfakcja.

Jeśli śni Ci się, że komuś dokuczasz, jest to znak, że jesteś w swym otoczeniu bardzo lubianą osobą, a to dzięki Twojej pogodzie ducha oraz uprzejmości, które przejawiasz w stosunku do każdego człowieka, z jakim masz do czynienia, bez względu na swój nastrój.

Jeśli we śnie ktoś dokucza Tobie, jest to znak, że masz obecnie szanse na zawarcie interesujących znajomości z zamożnymi i wpływowymi osobami i jeśli uda Ci się nawiązać z nimi bliższe kontakty, możesz mieć z tego wiele korzyści w różnych dziedzinach swojego życia.

Motyw dokuczania we śnie kobiety jest bardzo niepomyślnym znakiem jeśli chodzi o jej życie uczuciowe i zapowiada rozczarowanie oraz spowodowany nim smutek, jeśli zaś pozostaje ona w związku małżeńskim lub dopiero planuje jego zawarcie, symbol ten oznacza, że nie przyniesie jej to szczęścia ani satysfakcji.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dokuczać komuś

Opisz swój sen związany z symbolem Dokuczać komuś i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen