Dolina

Znaczenie snu dolina

Znaczenie snu dolina

Jeśli śni Ci się ciemna dolina, może to zapowiadać jakieś cierpienie psychiczne, które niebawem może stać się Twoim udziałem, ale nie wiadomo, czego dokładnie może to dotyczyć.

Dolina pełna kwitnących kwiatów oznacza, że wkrótce otrzymasz jakąś ważną dla Ciebie i pomyślną informację, zaś bagnista zapowiada jakieś problemy zdrowotne, na szczęście mało groźne i nie trwające długo.

Jeśli śni Ci się, że spacerujesz doliną, oznacza to, że wkrótce spełni się jakieś Twoje marzenie albo nawet większa ich ilość.

Kiedy we śnie widzisz malowniczą dolinę i spacerujesz po niej bez przeszkód, jest to pomyślny znak, zwiastujący dobrą passę, ale raczej nie w sferze materialnej – mimo to będziesz czul się szczęśliwy i zadowolony z tego, co masz.

Jeżeli we śnie widzisz ponurą, mroczną dolinę, oznacza to, że poniesiesz poważne straty, głównie finansowe, przez to, że nie potrafisz oszczędzać i żyć skromnie, ale prowadzisz bardzo wystawny i ekstrawagancki tryb życia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dolina

Opisz swój sen związany z symbolem Dolina i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen