Dom rodzinny

Znaczenie snu dom rodzinny

Znaczenie snu dom rodzinny

Jeśli śni Ci się, że opuszczasz rodzinny dom, bez względu na to, czy robisz to z własnego wyboru, czy powodowany siłą wyższą, jest to znak, że na jawie właśnie rozpocząłeś lub też powinieneś rozpocząć samodzielne życie. Musisz zacząć brać odpowiedzialność za swoje czyny i bardziej się uniezależnić od najbliższych, nawet jeśli nadal będziesz blisko nich i będziecie pozostawać pod tym samym dachem.

Kiedy we śnie przebywasz w rodzinnym domu, oznacza to, iż na jawie czujesz, być może tylko podświadomie, wielką niechęć do samodzielnego radzenia sobie z wszelkimi problemami i trudnymi sytuacjami, jakie niesie ze sobą dorosłe życie. Nie czujesz się jeszcze dorosły i gotów na samodzielność i chciałbyś jeszcze odwlec ten moment, kiedy będziesz musiał się całkowicie uniezależnić od swych najbliższych.

Jeśli śni Ci się, że odkrywasz w domu rodzinnym nowe, nieznane dotąd pomieszczenie, jest to znak, iż masz szansę na rozwijanie swojej osobowości i odkrycie jej zupełnie nowych aspektów i z całą pewnością powinieneś z niej skorzystać, bowiem będzie to z wielką korzyścią dla całego Twojego życia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dom rodzinny

Opisz swój sen związany z symbolem Dom rodzinny i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen