Dom towarowy

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, że na jawie jesteś człowiekiem pozbawionym głębszej osobowości i właściwie istniejesz w swym otoczeniu i w oczach ludzi jedynie dzięki temu, co udało Ci się osiągnąć na gruncie zawodowym i wydaje Ci się, że jeśli jesteś człowiekiem wpływowym i majętnym, nie musisz już nic więcej sobą reprezentować.

Może to być również dla Ciebie ostrzeżenie, byś nie nawiązywał bliższych kontaktów z człowiekiem, co do którego uważasz, że jest on pozbawiony głębi i przez to jest bezwzględny w swoim postępowaniu. Powinieneś jedynie poprzestać na koniecznym minimum jeśli chodzi o wasze wzajemne kontakty i nie pozwalać, by wasza znajomość wymknęła się poza te zakreślone ramy. Jeśli śni Ci się, że jesteś w domu towarowym, oznacza to, że z jakiegoś powodu bardzo trudno będzie Ci podjąć jakąś ważną decyzję i możliwe, że będzie to powodem, dla którego dokonasz złego wyboru.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dom towarowy

Opisz swój sen związany z symbolem Dom towarowy i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen