Dorożka

Znaczenie snu dorożka

Znaczenie snu dorożka

Ogółem symbol ten może oznaczać, że czeka Cię jakaś krótkotrwała, niegroźna choroba. Może to też być zwiastun poprawienia się Twojej ogólnej sytuacji życiowej bądź wizyty kogoś, z kim od dawna się nie widziałeś i od dawna pragnąłeś się z nim zobaczyć.

Jeśli śni Ci się, że jedziesz dorożką, oznacza to, że wkrótce będziesz miał jakieś problemy zdrowotne, ale nie będą one dla Ciebie niebezpieczne.

Jeśli jedziesz z osobą przeciwnej płci, jest to zapowiedź wielkiego skandalu, jaki niebawem z jakiegoś powodu wybuchnie w Twoim otoczeniu.

Gdy podczas jazdy towarzyszy Ci większa ilość ludzi, jest to ostrzeżenie, że powinieneś zachować stuprocentową dyskrecję w związku z jakąś tajemnicą, którą niedawno ktoś zdecydował się Ci powierzyć.

Gdy we śnie powozisz dorożką, jest to znak, że wkrótce będziesz wykonywał jakąś pracę, która , mimo włożonego wysiłku, nie przyniesie Ci oczekiwanych korzyści.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dorożka

Opisz swój sen związany z symbolem Dorożka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen