Dredy

Znaczenie snu dredy

Znaczenie snu dredy

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że na jawie jesteś bardzo oryginalnym człowiekiem i nie tylko nie wstydzisz się tej cechy, ale nawet bardzo ją w sobie lubisz i starasz się eksponować ją przy każdej nadarzającej się okazji.

Prawdopodobnie podkreślasz to nie tylko swoim wyglądem i stylem ubierania się, który odstaje od tłumu bardziej przeciętnych osób, ale także lubisz mieć swoje zdanie na każdy temat. Mimo jednak iż doskonale się czujesz z tym, że wyróżniasz się w każdym towarzystwie, musisz sobie uświadomić, że nie każdy akceptuje taką postawę i nie wszystkim podoba się to, że zawsze musisz nie zgadzać się ze zdaniem ogółu. Nie wszyscy  z Twojego otoczenia doceniają Twoją chęć zachowania niezależności, lecz odbierają Cię jako aroganta i człowieka o bardzo irytującym sposobie bycia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dredy

Opisz swój sen związany z symbolem Dredy i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen