Drukarz

Znaczenie snu drukarz

Znaczenie snu drukarz

Ogółem symbol ten może stanowić ostrzeżenie przez fałszywymi osobami, które udają Twoich przyjaciół, a tak naprawdę stale knują za Twoimi plecami i rozpuszczają na Twój temat złośliwe, szkodzące Twojej reputacji fotki.

We śnie kobiety symbol ten może oznaczać, że jej rodzina nie zaakceptuje jej wyboru co do przyszłego towarzysza życia.

Jeśli śni Ci się, że jesteś drukarzem, jest to niepomyślny znak, zapowiadający jakieś zmartwienia i problemy, które niedługo pojawią się w Twoim życiu.

Jeżeli we śnie jesteś kierownikiem drukarni, oznacza to, że na jawie powinieneś zachować większą niż zwykle ostrożność, ponieważ możesz zawikłać się w jakąś kłopotliwą, niedobrą dla Ciebie sytuację.

Gdy we śnie widzisz drukarza, jest to dla Ciebie znak, że na jawie masz problem z dobrym dysponowaniem swoimi zasobami pieniężnymi i powinieneś postarać się tego nauczyć, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre, a dokładniej – Twojemu budżetowi.

Oceń sennik

Znaczenie snu Drukarz

Opisz swój sen związany z symbolem Drukarz i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen