Drut kolczasty

Znaczenie snu drut kolczysty

Znaczenie snu drut kolczysty

Jeżeli śni Ci się, że widzisz drut kolczasty, jest to znak, że na jawie masz wielkie powodzenie u przedstawicieli przeciwnej płci i stale jesteś otoczony wianuszkiem wielbicieli, choć może nawet nie jesteś tego świadom albo nie do końca sobie to uświadamiasz.

Jeśli śnisz, że zawisnąłeś na drucie kolczastym albo skaleczyłeś się nim, może to być dla Ciebie znak, iż na jawie mocno przesadzasz z uwodzeniem i masz tendencje do skakania z kwiatka na kwiatek lub też flirtowania z wieloma osobami jednocześnie. Pomijając moralny aspekt takiego zachowania, powinieneś również uświadomić sobie, że takim niefrasobliwym podejściem możesz mocno zranić osoby, które zaangażują się uczuciowo w znajomość z Tobą, nie wiedząc, że dla Ciebie to jest tylko przelotny flirt i nie będzie z tego nic więcej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Drut kolczasty

Opisz swój sen związany z symbolem Drut kolczasty i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen