Dryfowanie

Znaczenie snu dryfowanie

Znaczenie snu dryfowanie

Jeżeli śni Ci się, że dryfujesz w łodzi po morzu albo innym wielkim zbiorniku wodnym, jest to znak, że wkrótce będziesz musiał zmierzyć się z wieloma problemami i utrudnieniami, które pojawią się na Twojej drodze.

Jeśli we śnie dobijasz do brzegu, jest to zapowiedź, iż uda Ci się poradzić sobie z jakimiś poważnymi kłopotami i będziesz mógł cieszyć się z osiągnięcia danego celu.

Jeśli śni Ci się, że wypadasz za burtę, jest to ostrzeżenie, że wkrótce spotkają Cię bardzo poważne problemy i nie wiadomo, czy uda Ci się z nimi uporać, a jeśli nawet zdołasz to zrobić, będzie Cię to zapewne wiele kosztowało.

Kiedy śnisz, że toniesz, bo nie możesz utrzymać się na powierzchni wody, oznacza to, że wkrótce nie zdołasz pohamować w sobie gniewu na kogoś i wybuchniesz ogromną złością.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dryfowanie

Opisz swój sen związany z symbolem Dryfowanie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen